• دوشنبه 27 خرداد 1398
  • 17:47

امضای تفاهم نامه همکاری بین سعدآباد و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری

امضای تفاهم نامه همکاری بین سعدآباد و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری

تفاهم نامه همکاری مجموعه سعدآباد و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان تهران امضا شد.

به گزارش میراث آریا به نقل از  روابط عمومی سعدآباد، این تفاهم نامه به همت واحد گردشگری و امور بین الملل و به منظور گسترش همکاری های دو جانبه فرهنگی، گردشگری و پژوهشی، توسط  کیا پارسا مدیر مجموعه سعدآباد و محمد حسین یزدانی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان تهران امضا شد.

 هدف از تفاهم‌نامه مذکور، ایجاد زمینه مناسب و سیاست گذاری به منظور آموزش راهنمایان حرفه ای در جهت معرفی پتانسیل های فرهنگی، تاریخی و طبیعی مجموعه سعدآباد و برنامه ریزی در خصوص بازدید های هدفمند از موزه های مجموعه ، برگزاری کارگاه‌های تخصصی و نمایشگاه های گردشگری و اجرای پروژه های تحقیقاتی است.

همکاری های دو جانبه جهت ایجاد و مناسب سازی تسهیلات گردشگری در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد به منظور جلب و جذب هر چه بیشتر گردشگران و بازدیدکنندگان ، ایجاد بستر مناسب جهت استفاده از آموزش ها، تجارب و تخصص اساتید گردشگری ، برگزاری تورهای تخصصی و نشست های علمی از دیگر موارد توافق شده در این تفاهم نامه همکاری است.

مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، بعنوان نگین گردشگری تهران، همواره و در طول سال با ١٦کاخ موزه، پذیرای قشر کثیری از بازدیدکنندگان داخلی و خارجی است.

 

برچسب ها : تفاهم نامه, سعدآباد
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار