• یکشنبه 24 شهریور 1398
  • 22:41

مدیر کل میراث فرهنگی استان خبر داد

تخصیص اعتبار ۵۶ میلیارد ریالی برای پروژه های زیر ساختی اردبیل در سال 97

تخصیص اعتبار ۵۶ میلیارد ریالی برای پروژه های زیر ساختی اردبیل در سال 97

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از تخصیص اعتبار ۵۶ میلیارد ریالی برای پروژه های زیر ساختی در سال 97 خبر داد.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی در جلسه بررسی طرح های سرمایه گذاری سال ۹۸ اظهار کرد: ۵۶ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه های زیر ساختی در سال 97 تخصیص یافته است.

وی گفت: نگاه اداره کل میراث فرهنگی استان بیشتر بر روی پروژه هایی بوده است که در حوزه گردشگری است و عموم مردم از آن بهره مند خواهند شد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در خصوص مهمترین پروژه های زیرساختی سال 97 افزود: پروژه برق رسانی به مجتمع گردشگری بام خلخال از جمله پروژه‌ های مهم ما بود که با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و ششصد میلیون ریال و از محل اعتبارات استانی و ملی هزینه شد.

فلاحی اضافه کرد : پروژه برق رسانی به مجتمع گردشگری مروارید آزادی شهرستان  نیر با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و هشتصد میلیون ریال، پروژه اجرای رمپهای ورودی و خروجی به مجتمع گردشگری آروین با اعتبار ۴ میلیارد ریال میز از دیگر پروژه های زیرساختی اجرا شده در سال گذشته است.

برچسب ها : اردبیل, نادر فلاحی
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار