• یکشنبه 24 شهریور 1398
  • 22:26

آغاز مذاکرات فرهنگی مجموعه سعدآباد و مجمع رؤسای انجمن های دوستی ایران با سایر کشورها

آغاز مذاکرات فرهنگی مجموعه سعدآباد و مجمع رؤسای انجمن های دوستی ایران با سایر کشورها

مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد و نایب رئیس شبکه شورای عالی انجمن های دوستی ایران با سایر کشور ها، پیرامون آغاز مذاکرات فرهنگی بین این مجموعه و مجمع مذکور دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی سعدآباد، در این جلسه که به همت واحد گردشگری و امور بین الملل سعدآباد برگزار شد، کیا پارسا و غلامرضا سیدان در خصوص ایجاد و تقویت زمینه صلح و دوستی در میان کشورهای عضو شبکه شورای عالی انجمن های دوستی ایران، از طریق برگزاری مراسم های فرهنگی آیینی، بزرگداشت هفته های فرهنگی و روز ملی کشورها، تشکیل و توسعه گروه های گردشگری کشورهای عضو با محوریت معرفی پتانسیل ها و جاذبه های گردشگری مجموعه سعدآباد، برگزاری همایش های بین المللی و ایجاد زمینه های مناسب برای تبادل نماینده های فرهنگی کشورها با مجموعه سعدآباد گفتگو و تبادل نظر شد.

مجمع رؤسای انجمن‌های دوستی ایران با سایر کشورها یک سازمان مردم نهاد (NGO) است که در خصوص انتقال و بازشناسی فرهنگ‌های مختلف در جهت ایجاد جریانی پایدار در حوزه فرهنگی در راستای صلح و دوستی در میان ملت‌ها به فعالیت می پردازد.

مجموعه سعدآباد، با جاذبه های تاریخی، فرهنگی، هنری و ... بی شمار، یکی از مهمترین سایت های گردشگری ایران است که تقویت تعاملات و همکاری های فرهنگی این مجموعه با دیگر کشورها و در سطح بین الملل و معرفی قابلیت های کم نظیر آن، نقش به سزایی در جذب هر چه بیشتر گردشگران به نگین گردشگری تهران خواهد داشت.

 

برچسب ها : سعدآباد
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار