• پنجشنبه 28 شهریور 1398
  • 04:20

با حکمی از سوی مونسان

مشاور رئیس سازمان و دبیر کانون ملی هماهنگی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری منصوب شد

مشاور رئیس سازمان و دبیر کانون ملی هماهنگی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری منصوب شد

با حکمی از سوی دکتر مونسان، سیدمحسن امامی به عنوان مشاور رئیس سازمان و دبیر کانون هماهنگی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری منصوب شد.

به گزارش میراث‌آریا، در متن حکم صادره از سوی علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به سیدمحسن امامی آمده است:

«نظر به تعهد و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مشاور رئیس سازمان و دبیر کانون ملی هماهنگی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری منصوب می‌شوید.

فراهم آوردن زمینه لازم برای ایجاد ارتباط و تفاهم بین کلیه دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی مرتبط در حوزه‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، بررسی و ارائه راهکارهای مناسب به منظور هماهنگ نمودن خدمات مورد نیاز گردشگران داخلی و خارجی، مطالعه و بررسی به منظور ارائه پیشنهادهای اجرایی مورد نیاز جهت طرح و اتخاذ تصمیم در کانون ملی هماهنگی با همکاری واحدهای ذیربط، از مهم‌ترین شاخصه‌هایی است که انتطار می‌رود در راستای تحقق اهداف سازمان اهتمام لازم به عمل آید.

توفیق روزافزانتان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.»

امتیاز به خبر :