• دوشنبه 12 خرداد 1399
  • 03:56

معاون سرمایه گذاری،امور حقوقی و مجلس سازمان میراث فرهنگی:

استان اردبیل ظرفیت های خوبی در حوزه گردشگری دارد

استان اردبیل ظرفیت های خوبی در حوزه گردشگری دارد

معاون سرمایه گذاری ، امور حقوقی و مجلس سازمان میراث فرهنگی با بیان اینکه استان اردبیل ظرفیت های خوبی در حوزه گردشگری دارد گفت :حمایت و استقبال امام جمعه اردبیل در حوزه گردشگری ستودنی است.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل حسین اربابی در جلسه بررسی طرح طلایه‌داران در اردبیل اظهار داشت:  حمایت، استقبال و پیگیری‌های امام جمعه اردبیل در حوزه گردشگری ستودنی است و پیگیری‌های مثمر برای توسعه و پیشرفت این پروژه‌ها دارد.

وی افزود: استان اردبیل با جدیت به دنبال اتمام پروژه‌های گردشگری است و این امر در نوع خود بی‌نظیر بوده که استان اردبیل باید به این امر افتخار کند.

معاون سرمایه‌گذاری، امور حقوقی و مجلس سازمان میراث فرهنگی حمایت از بخش خصوصی را اولویت اساسی برشمرد و گفت: هدف ما این است که موانع سرمایه‌گذاری را برطرف کنیم تا روند سرمایه‌گذاری در اردبیل تسهیل شود.

اربابی بیان کرد: شرایط اهلیت سرمایه‌گذاری مجتمع طلایه‌داران حائز اهمیت بوده و برخی مواردی در حوزه وزارتی وجود دارد که اگر این عوامل برطرف شود بی‌شک با حمایت همه‌جانبه از سرمایه‌گذارها خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: استان اردبیل ظرفیت‌های خوبی در حوزه گردشگری دارد و خوشبختانه شاهد پیشرفت‌های قابل توجهی در استان هستیم.

 

برچسب ها : اردبیل, حسین اربابی
امتیاز به خبر :