• دوشنبه 12 خرداد 1399
  • 03:32

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:

توسعه کشور با حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی صورت می گیرد

توسعه کشور با حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی صورت می گیرد

آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: یکی از راهکارهای اصلی توسعه کشور، حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ، جلسه بررسی طرح سرمایه‌گذاری طلایه‌داران سرعین و طرح احداث آبدرمانی و هتل ۵ ستاره،با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، معاون سرمایه‌گذاری، امور حقوقی و مجلس سازمان میراث فرهنگی و مسؤلان استانی دراردبیل برگزار شد.

آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در این جلسه یکی از راهکارهای اصلی  توسعه کشور را حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی دانست و اظهار کرد: نیاز است در این زمینه مسولان اهتمام جدی داشته باشند.

وی راه‌اندازی مجموعه طلایه‌داران را یک اقدام مهم دانست و اظهار کرد: انتظار ما از مسؤولان فرهنگی کشور این است که موانع پروژه ها را از سر راه بردارند و زمان‌بندی پروژه ها را مشخص کنند.

 آیت الله عاملی اقدامات انجام شده در حوزه گردشگری استان را مناسب دانست و گفت: ارائه طرح ویژه هتل در سرعین انجام شد که طرح خوبی است و می‌تواند تحول اساسی در توسعه و پیشرفت گردشگری استان به دنبال داشته باشد.

نماینده ولی فقیه بیان داشت: در حالی که آمریکا و برخی کشورهای اروپایی با تحریم در صدد ضربه زدن به ایران اسلامی هستند، باید با استفاده از ظرفیت‌های داخلی کشور در مسیر توسعه و پیشرفت حرکت کنیم.

امتیاز به خبر :