• جمعه 29 شهریور 1398
  • 10:15

برگزاری دوره آموزشی توانمندسازی فعالان گردشگری آذربایجان غربی

برگزاری دوره آموزشی توانمندسازی فعالان گردشگری آذربایجان غربی

با حضور فعالان گردشگری و نمایندگان مطبوعات استان؛ دوره آموزشی توانمندسازی فعالان گردشگری آذربایجان غربی برگزار شد.
 

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی؛ 5 و 6 اردیبهشت فعالان گردشگری و نمایندگان مطبوعات استان در تور دو روزه آموزشی توانمندسازی فعالان گردشگری با جاذبه های تاریخی ، فرهنگی و طبیعی شمال آذربایجان غربی آشنا شدند.

در این دوره که تعدادی از مدیران واحدهای اقامتی، نمایندگان دستگاه های اجرایی عضو ستاد اجرایی خدمات سفر ، خبرنگاران و نمایندگان مطبوعات استان حضور یافته بودند ؛ شرکت کنندگان با سفر به شمال استان توانستند با ظرفیتهای گردشگری و تاریخی این منطقه آشنا شوند.

این تور آموزشی که از ارومیه آغاز شد با سفر به شهرستانهای سلماس ، خوی ، ماکو و چالدران و قره ضیاء الدین با آثار تاریخی و گردشگری و هم چنین امکانات رفاهی و خدماتی این شهرستان آشنا شدند.

هم چنین فرمانداران و بخشداران مرکزی تعدادی از شهرستانهای شمال استان با استقبال از این برنامه ؛ اجرای تورهای آموزشی را در معرفی توانمندیهای گردشگری و امکانات خدماتی و رفاهی شهرستانهای استان بسیار خوب ارزیابی کردند.

این دوره آموزشی که با هدف معرفی توانمندیهای گردشگری استان و جذب گردشگران داخلی و خارجی ترتیب یافته بود مورد استقبال بسیار خوب حاضرین  در این دوره قرار گرفت.


 

امتیاز به خبر :