• جمعه 09 خرداد 1399
  • 23:52

مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل:                                             

جشنواره کوچ عشایر اتحاد بین مردم و مسئولان استان اردبیل را رقم زد

جشنواره کوچ عشایر اتحاد بین مردم و مسئولان استان اردبیل را رقم زد

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: جشنواره ملی کوچ عشایر شاهسون استان اردبیل باعث اتحاد بین مردم ومسؤولان استان اردبیل شد.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل با اشاره به اینکه بیش از ۲۰ هزار نفر در جشنواره کوچ عشایر حضور داشتند، تصریح کرد: جشنواره ملی کوچ عشایر شاهسون استان اردبیل باعث اتحاد بین مردم ومسؤولان استان اردبیل شد.

وی در این دیدار از زحمات مجموعه صدا و سیمای مرکز استان در خصوص پخش مستقیم برنلمه و پوشش خبری این جشنواره از شبکه های استانی و ملی قدردانی کرد و افزود: پخش مستقیم این جشنواره برای مردم و مسئولین منطقه اهمیت ویژه ای داشت که صدا و سیما توانست ویژگی های این جشنواره را به صورت ملموس به تصویر بکشد.

همچنین در این دیدار علی ملا احمدی، مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در خصوص رسالت سازمانی این مجموعه، گفت: تمام برنامه های صدا و سیما و همچنین رسالت سازمانی برنامه ریزی در راستای وحدت بخشی بین مردم و اقوام مختلف ایران است و تلاش ما این است که این رسالت را در تمام بخش های برنامه های تولیدی در نظر بگیریم.

وی بیان داشت: تبلیغات و اطلاع رسانی ظرفیت های جشنواره و همایش می تواند در جذب توریسم و گردشگر نقش بسزایی را ایفا کند که در این جشنواره شاهد این تبلیغات گسترده از طریق رسانه های مکتوب و غیر مکتوب بودیم.

امتیاز به خبر :