• جمعه 29 شهریور 1398
  • 09:41

رییس اداره میراث فرهنگی شهرستان خبر داد

ساماندهی مرز بیله سوار با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی

ساماندهی مرز بیله سوار با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بیله سوار از ساماندهی مرز بیله سوار با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، فرنام حامد در جلسه گردشگری سلامت شهرستان بیله سوار که با حضور فرماندار این شهرستان برگزار شد، تصریح کرد: لازم است تا از ظرفیت های بخش خصوصی جهت ساماندهی مسافران و گردشگران مرز بیله سوار و همچنین ساماندهی تورهای ورودی و خروجی در این مسیر استفاده کنیم.

وی گفت: در این جلسه مسایل و مشکلات موجود در این حوزه بررسی گردید و قرر شد تا دانشگاه علوم پزشکی در تامین نیروی انسانی متخصص درمانی برای ظرفیت های ایجاد شده در آینده در حوزه گردشگری سلامت مساعدت های لازم را انجام دهد.

رییس اداره میراث فرهنگی شهرستان بیله سوار بیان کرد: همچنین در این جلسه پیشنهاد شد تا تا هتل کوثر شهرستان بیله سوار در قالب ایجاد یک مرکز جراحی محدود اقدام نماید.

حامد تاکید کرد: توسعه گردشگری سلامت در استان می تواند ظرفیت های موجود در شهرستان بیله سوار را در این حوزه افزایش دهد و ما برای استفاده از قابلیت های بخش خصوصی در این حوزه با جدیت اقدام خواهیم کرد.

 

امتیاز به خبر :