• ﺳﻪشنبه 29 مرداد 1398
  • 19:06

نمایشگاه  نشان‌های افتخار و قهرمانی تاریخ معاصر در سعدآباد

نمایشگاه  نشان‌های افتخار و قهرمانی تاریخ معاصر در سعدآباد

هم‌زمان با هفته میراث‌فرهنگی، از تاریخ 29 اردیبهشت تا 4 خردادماه 1398، نمایشگاه «نشان‌های افتخار و قهرمانی تاریخ معاصر» در موزه  سلاح‌های دربار واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برپا می‌شود.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، آیین گشایش این نمایشگاه در ساعت 11 روز یکشنبه 28 اردیبهشت ماه است و نشست تخصصی پیرامون معرفی این مجموعه در روز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه خواهد بود.

این نمایشگاه به همت واحد پژوهش سعدآباد و موزه ی سلاح های دربار و با همکاری دفتر کمیته بین المللی ایکوم و موزه ی ورزش، در راستای حمایت از مجموعه داران خصوصی کشور و برقراری تعامل فرهنگی با آنان که از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار است، برگزار می‌شود.

نمایشگاه «نشان های افتخار و قهرمانی تاریخ معاصر»، منتخبی از مجموعه  خصوصی اکبر قوامی تحت عنوان «مهر ایران زمین» است که با حساسیت و توجه مضاعف از سری نشان ها انتخاب شده است.

نشان های منتخب از یاد بودهای نظامی ایران و دیگر کشورها و نشان های قهرمانی از جمله مسابقات فوتبال، کشتی، راهپیمایی و غیره با  امتیازات کم نظیر و ویژه می باشد.

از کلیه علاقمندان دعوت می شود جهت بازدید از این نمایشگاه از تاریخ  29 اردیبهشت تا 4 خرداد ماه 1398، و جهت شرکت در نشست مذکور در روز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه به موزه سلاح های دربار  به نشانی: میدان تجریش، میدان دربند، مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد مراجعه نمایند.

 

برچسب ها : نمایشگاه, سعدآباد
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار