• جمعه 13 تیر 1399
  • 17:58

مونسان در بازدید از مجتمع گردشگری مینیاتور و هتل لاله چابهار:

سازمان میراث‌فرهنگی تمام توان خود را برای تحول در گردشگری چابهار به‌کار خواهد بست

سازمان میراث‌فرهنگی تمام توان خود را برای تحول در گردشگری چابهار به‌کار خواهد بست

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مجتمع گردشگری در حال ساخت مینیاتور در منطقه چابهار بازدید کرد.

به‌گزارش میراث‌آریا، دکتر علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، که به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده است، امروز چهارشنبه 22 خرداد 98، از مجتمع گردشگری در حال ساخت مینیاتور بازدید به‌عمل آورد و از نزدیک روند احداث این مجتمع گردشگری را مورد بررسی قرار داد.

مجتمع گردشگری در حال ساخت مینیاتور دارای فضاهای اقامتی، رستوران، محل‌های پذیرایی و آلاچیق است که در جاده زیبای ساحلی در چابهار در حال احداث است.

مونسان همچنین از جاده ساحلی و نیز کوه‌های مینیاتوری در منطقه چابهار بازدید و بر توسعه گردشگری در این منطقه زیبا از کشورمان تأکید کرد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همچنین از هتل لاله چابهار نیز بازدید به‌عمل آورد و در گفت‌و‌گو با مسئولان استان سیستان و بلوچستان در جریان نحوه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران داخلی و خارجی قرار گرفت.

در این بازدیدها، معاون رئیس‌جمهوری بر همکاری سازمان میراث‌فرهنگی، استانداری سیستان و بلوچستان و منطقه آزاد چابهار در خصوص توسعه و تأمین زیرساخت‌های گردشگری در منطقه زیبای چابهار تأکید کرد.

دکتر مونسان در این بازدیدها گفت: «سازمان میراث‌فرهنگی تمام توان خود را برای تحول در گردشگری چابهار به‌کار خواهد بست تا این منطقه به قطب گردشگری تبدیل شود.»

تعدادی از معاونان و مدیران سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جمعی از مسئولان استان سیستان و بلوچستان در این بازدید دکتر مونسان را همراهی کردند.

امتیاز به خبر :