• جمعه 13 تیر 1399
  • 17:00

بازدید دکتر مونسان از فروشگاه صنایع‌دستی منطقه آزاد چابهار

بازدید دکتر مونسان از فروشگاه صنایع‌دستی منطقه آزاد چابهار

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفر به استان سیستان و بلوچستان از فروشگاه صنایع‌دستی منطقه آزاد چابهار بازدید به‌عمل آورد.

به‌گزارش میراث‌آریا، دکتر علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری که به‌منظور بررسی طرح‌های گردشگری و بازدید از مجتمع‌های گردشگری این استان به منطقه چابهار سفر کرده است بر توسعه گردشگری و نیز حمایت از صنایع دستی استان سیستان و بلوچستان تأکید کرد.

در این بازدید که احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان و نیز تعدادی از مدیران و معاونان سازمان  میراث فرهنگی نیز حضور داشتند، دکتر مونسان صنایع دستی سیستان و بلوچستان را هنرهایی زیبا توصیف کرد که حاصل سرپنجه های هنرمندانه مردان و زنان بلوچ است.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از سوزن دوزی بلوچ به عنوان یکی از اصلی ترین تولیدات صنایع دستی هنرمندان این منطقه نام برد و بر حمایت ها از هنرمندان صنایع دستی سیستان و بلوچستان تأکید کرد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همچنین از اسکله صیادی کنارک و نیز مجتمع پتروشیمی چابهار بازدید به عمل آورد.

امتیاز به خبر :