• پنجشنبه 28 شهریور 1398
  • 04:19

بازدید مدیرکل میراث‌فرهنگی خراسان جنوبی از طرح‌های گردشگری در حال ساخت فردوس

بازدید مدیرکل میراث‌فرهنگی خراسان جنوبی از طرح‌های گردشگری در حال ساخت فردوس

در حاشیه برگزاری سمپوزیوم بین‌المللی و جشن ثبت جهانی قنات بلده، مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان از طرح‌های گردشگری در حال ساخت شهرستان فردوس بازدید کرد.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی؛ حسن رمضانی از اقامتگاه بوم گردی (مزدی) و مجتمع گردشگری و بوم گردی (خالق پناه) در باغستان علیا به منظور بررسی مشکلات موجود و روند اجرای عملیات ساختمانی طرح های مذکور بازدید کرد .

 رمضانی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در این بازدید با ابراز خرسندی از روند اجرایی طرح های گردشگری، قول مساعدت و حمایت از سرمایه گذران را داد.

در حال حاضر شهرستان فردوس دارای ۳ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری ؛ ۱۲ واحد اقامتی شامل (هتل؛ مجتمع گردشگری؛ مهمانپذیر؛ واحدهای بوم گردی) ؛ ۸واحد پذیرایی بین راهی است که با توجه به ابلاغ تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری و  مساعدت اداره کل و پیگیری متقاضیان سرمایه گذاری تا پایان سال حدود ۱۲واحد گردشگری در حوزه های بوم گردی؛ سفره خانه های سنتی؛ مجتمع گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی در شهرستان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید .

امتیاز به خبر :