• ﺳﻪشنبه 24 تیر 1399
  • 12:04

با استقبال رسمی استاندار

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی وارد قزوین شد

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی وارد قزوین شد

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، دقایقی پیش وارد استان قزوین شد و در بدو ورود به این استان مورد استقبال عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و مسئولان محلی در این استان قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار میراث آریا، دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در سفر دو روزه خود به استان قزوین از تعدادی از آثار و بناهای تاریخی و نیز تأسیسات و مناطق گردشگری این استان بازدید می کند.

معاون رئیس جمهوری در بدو ورود به قزوین با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهیدان ادای احترام خواهد کرد و از منطقه نمونه گردشگری ملی باراجین، مجتمع اقامتی بام‌سان و دهکده طبیعت در منطقه نمونه گردشگری باراجین بازدید به عمل خواهد آورد.

بازدید از کاروانسرای سعدالسلطنه، بازدید از بازارچه بین‌المللی صنایع‌دستی قزوین، بازدید از موزه دکتر صالحی، بازدید از دولت خانه صفوی و رونمایی از چنگ کاشی معرق بیشاپور و بازدید از باغستان سنتی قزوین و برگزاری نشست با سمن های میراث فرهنگی از برنامه های روز اول سفر دکتر مونسان به استان قزوین است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همچنین با حضور در منطقه الموت، از پایگاه ملی الموت بازدید می کند.

بازدید از قلعه حسن صباح، بازدید از مجتمع گردشگری لاله الموت، حضور در روستای گردشگری اندج و بازدید از صخره‌های اندج، بازدید از روستای زرآباد و زیارت امامزاده علی‌اصغر (ع)، بازدید از اقامتگاه بوم‌گردی میرزاجان و بازدید از منطقه نمونه گردشگری و دریاچه اوان، دیگر برنامه‌های سفر دکتر علی‌اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سفر به استان قزوین است.

برچسب ها : سفر , مونسان, قزوین
مهدی ارجمند امتیاز به خبر :