• ﺳﻪشنبه 19 آذر 1398
  • 03:29

ادای احترام دکتر مونسان به مقام شامخ شهیدان در قزوین

ادای احترام دکتر مونسان به مقام شامخ شهیدان در قزوین

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری که به استان قزوین سفر کرده است، با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

به گزارش خبرنگار میراث آریا، دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در بدو ورود به استان قزوین با حضور در گلزار شهدا با نثار گل و قرائت فاتحه یاد شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشت و به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.

مونسان در این بازدید گفت: «شهدا موجب فخر ما هستند و موضوع دفاع‌مقدس هم می تواند یکی از جاذبه هاى گردشگری در نوع خاص خود باشد، چه در قالب مناطق و شهرهاى جنگ‌زده و چه موزه‌هاى دفاع مقدس که نمونه بسیار خوبى از آن را در تهران داریم.»

سازه نور الشهدا در قزوین بلندترین سازه با کاربرى آرامگاهی است که در  بوستان باراجین شهر قزوین بر روی آرامگاه هشت شهید جنگ ایران و عراق ساخته شده است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در سفر دو روزه خود به استان قزوین از تعدادی از آثار و بناهای تاریخی و نیز تأسیسات و مناطق گردشگری این استان بازدید می کند.

در این سفر، استاندار قزوین، مدیرکل میراث فرهنگی این استان، جمعی از مسئولان محلی و تعدادی از معاونان و مدیران سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، رئیس سازمان میراث فرهنگی را همراهی می کنند.

برچسب ها : سفر , مونسان, قزوین, شهدا
مهدی ارجمند امتیاز به خبر :