• جمعه 22 فروردین 1399
  • 13:44

برپایی جنگ‌های شادی در جشنواره تابستانی هیرکان گنبدکاووس

برپایی جنگ‌های شادی در جشنواره تابستانی هیرکان گنبدکاووس

شهرستان گنبدکاووس شب گذشته با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع در راستای برگزاری جشنواره تابستانی هیرکان میزبان علاقه‌مندان بود.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان گلستان، این جشنواره تابستانی به مناسبت ثبت جهانی جنگل های هیرکانی و با هدف افزایش نشاط اجتماعی و معرفی ظرفیت های گردشگری استان گلستان به مسافران و گردشگران همزمان در سراسر استان در حال برگزاری است.

جشنواره تابستانی هیرکان شهرستان گنبدکاووس با بخش های شاد و متنوعی نظیر اجرای گروه های موسیقی و آیینی (ترکمن، کتولی، آذری)، اجرای طنز و استنداپ کمدی، برگزاری مسابقه فرهنگی ، برپایی نمایشگاه صنایع دستی و سوغات، برگزاری کارگاه سفالگری و... میزبان علاقه مندان بود.

این فستیوال استانی در دریاچه مصنوعی این شهرستان روز شنبه 26 مردادماه 98 با حضور ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان، اعضای شورای شهر گنبدکاووس، جمعی دیگر از مقامات و مسئولین شهرستان گنبدکاووس و حضور پررنگ مردم و گردشگران آغاز شد.

علاقه مندان می توانند تا 28 مردادماه از ساعت 20 تا 23 در محل دریاچه مصنوعی شهرستان گنبدکاووس از تماشای برنامه‌های متنوع این جشنواره لذت ببرند.

مهدی ارجمند امتیاز به خبر :