• جمعه 09 اسفند 1398
  • 02:30

اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ویژه تعطیلات عید سعید غدیر خم

اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ویژه تعطیلات عید سعید غدیر خم

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در آستانه تعطیلات عید سعید غدیر خم به‌منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکلی برای مسافران و هم‌وطنان عزیز، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به‌گزارش میراث‌آریا، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

« 1- به تمامی تأسیسات گردشگری، رستوران‌ها و مراکز پذیرایی بین‌راهی توصیه اکید می‌شود تا ضمن رعایت امنیت روانی مسافران در طول مسیر در جهت رعایت نرخ، بهداشت و همچنین همکاری و همراهی با مسافران و گردشگران اهتمام بیشتری داشته باشند.

2- هم‌وطنان گرامی، از طریق سامانه 09629 کلیه اطلاعات مربوط به مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل‌ونقل از وضعیت تردد در جاده‌های کشور و از شرایط آب و هوایی اطلاعات لازم را کسب و سپس برای سفر خود برنامه‌ریزی کنید.

3-  با توجه به‌احتمال بروز ترافیک طولانی‌مدت در برخی مسیرهای پرتردد پیشنهاد می‌شود اولاً سفرهای خود را به مقاصدی که کمتر تراکم دارند برنامه‌ریزی نمایند و قبل از ورود به جاده نسبت به کنترل میزان بنزین خودرو و سایر معاینات فنی اقدام کنند تا در طول جاده‌ها با مشکل اتمام سوخت خودرو و یا نقص فنی مواجه نشوند.

4- به هم‌وطنان عزیز توصیه می‌شود بازگشت خود را به بعدازظهر روز جمعه موکول نکرده و ترجیحاً روز پنج‌شنبه را برای بازگشت در نظر بگیرند و به آن دسته از هم‌وطنانی که امکان و شرایط تمدید سفر را دارند پیشنهاد می‌شود بازگشت خود از سفر را به روز شنبه موکول کنند.

ستاد مرکزی از عموم مسافران و هم‌وطنان عزیز به دلیل توجه به اطلاعیه‌ها و پیام‌هایی که از سوی این ستاد صادر شده است و همچنین همکاری مؤثر با واحدهای خدمات‌رسان در مسیر سفر و مقاصد گردشگری نهایت قدردانی و تشکر را به عمل می‌آورد.»

برچسب ها : ستاد خدمات سفر
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار