• دوشنبه 13 مرداد 1399
  • 20:01

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از هتل ۵ستاره امیرکبیر اراک بازدید کرد

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از هتل ۵ستاره امیرکبیر اراک بازدید کرد

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از هتل ۵ستاره امیرکبیر اراک بازدید کرد و در جریان طرح توسعه این مجموعه اقامتی و گردشگری قرار گرفت.

به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، دکتر علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در سفر به استان مرکزی، عصر امروز دوشنبه 28 مرداد 98، از بخش‌های مختلف هتل ۵ستاره امیرکبیر و طرح توسعه این مجموعه گردشگری اقامتی بازدید کرد‌‌.

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ضمن ابراز خرسندی از احداث چنین مجموعه‌ای در اراک از بخش‌های هتل همچون ساختمان هتل، سالن همایش و سمینار، برج های مسکونی هتل، طرح توسعه مرکز تجارت بین الملل امیرکبیر و استخر فاز دوم بازدید کرد.

در این بازدید قائم مقام مدیر هتل امیرکبیر جزئیاتی از طرح توسعه هتل همچون سالن همایش و طرح های گردشگری ارائه کرد و مونسان نیز از اجرای طرح توسعه هتل استقبال کرد.

هتل بین المللی پنج ستاره امیرکبیر در دامنه ارتفاعات شهر اراک در مجموعه سیاحتی و تفریحی امیرکبیر در زمینی به وسعت 25 هکتار به شکل عرشه کشتی در تیرماه 1384 افتتاح شد. ساختمان اصلی این هتل ۱۰ هزار مترمربع وسعت دارد و دارای 75 اتاق در هفت طبقه شامل اتاق های یک تخته، دو تخته، سه تخته و سوئیت های یک و دو خوابه است.

مهدی ارجمند امتیاز به خبر :