• چهارشنبه 30 بهمن 1398
  • 08:08

دومین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار در اصفهان برگزار می‌شود

دومین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار در اصفهان برگزار می‌شود

دومین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی شهر اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط‌عمومی مجموعه سعدآباد، این کارگاه با اجرای رضا شهران و با موضوع «حرکت به قصد زیارت عالم»  توسط موزه برادران امیدوار سعدآباد و اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری برگزار می شود.

رضا شهران، مدرس مدیریت استراتژیک و مدیریت پروژه در دانشگاه و مشاور برخی از دستگاه های اجرایی کشور،  و گردشگری حرفه ای است که از جمله سفرهای او میتوان به سفر به کلیه کشورهای اروپایی، کشورهای آمریکای جنوبی تا ونزوئلا، آسیای جنوب شرقی، سرتاسر روسیه و استرالیا، هند، مالزی، تایلند و خاورمیانه اشاره کرد.

اولین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار نیز با موضوع «زندگی در سفر» و با اجرای سید وحید منافی در مرداد ماه جاری در اصفهان برگزار شد.

موزه برادران امیدوار سلسله کارگاه های «سفر و گردشگری» به صورت یک روز در هر ماه را در محل این موزه برگزار میکند تا اهالی سفر و گردشگری تجربیات خود را برای علاقمندان بازگو کنند که تا کنون  کارگاه های گذشته با استقبال قابل توجه دوستداران سفر مواجه بوده است و هم اکنون این سلسله کارگاه ها در شهر اصفهان نیز برگزار خواهد شد.

این کارگاه از ساعت 17 الی 19 روز پنجشنبه 7 شهریور برگزار می شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های32223363  (031) و32224994 (031) داخلی 103 تماس حاصل کنند.

برچسب ها : اصفهان, سعدآباد
مهدی ارجمند امتیاز به خبر :

آخرین اخبار