• ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399
  • 21:40

راه‌اندازی دفتر گردشگری سیستان و بلوچستان در خراسان شمالی

راه‌اندازی دفتر گردشگری سیستان و بلوچستان در خراسان شمالی

دفتر گردشگری سیستان و بلوچستان به‌منظور اطلاع‌رسانی و افزایش همکاری‌های مشترک در این حوزه با خراسان شمالی در بجنورد افتتاح شد.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی خراسان شمالی، در مراسمی با حضور مدیران گردشگری سیستان و بلوچستان، دفتر گردشگری این استان در بجنورد افتتاح شد.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خراسان شمالی با اشاره به برنامه های مشترک با استان سیستان و بلوچستان به منظور توسعه گردشگری، گفت: «تفاهم نامه‌هایی در این زمینه خواهیم داشت که به معرفی ظرفیت های گردشگری هر دو استان کمک می کند.»

کاظمی از راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی سیستان و بلوچستان در بجنورد خبر داد و از پیشنهاد برگزاری تورهای آشناسازی برای راهنمایان و دفاتر گردشگری در سیستان گفت و ظرفیت بخش خصوصی در این حوزه را بسیار خوب توصیف کرد.

مجتبی میرحسینی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان نیز گفت: «گردشگری در سیستان و بلوچستان به سمت مردمی شدن حرکت کرده است که این مهم، پایداری در صنعت گردشگری را به دنبال خواهد داشت و ما نیز تلاش می کنیم این جریان را در دیگر استان ها معرفی کنیم.»

دفتر اطلاع رسانی گردشگری استان سیستان و بلوچستان در خراسان شمالی به نمایندگی آژانس گردشگری می سی نو در بجنورد راه اندازی شد.

مهدی ارجمند امتیاز به خبر :