• دوشنبه 05 خرداد 1399
  • 13:12

فیتور 40ساله می‌شود

فیتور 40ساله می‌شود

چهلمین دوره نمایشگاه فیتور که یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های حوزه گردشگری در سطح جهانی به‌شمار می‌رود، از  2 تا 6 بهمن‌ماه با حضور تورگردانان، دفا‌تر خدمات مسافرتی و دیگر شرکت‌های فعال در حوزه گردشگری، در پایتخت اسپانیا برپا خواهد شد.

به‌گزارش میراث‌آریا به نقل از اداره‌کل روابط‌عمومی وزارت میراث‌فرهنگی، مهمان ویژه نمایشگاه 2020  کشور کره جنوبی است. نمایشگاه فیتور سال گذشته 10هزار و 400 شرکت حوزه گردشگری و بیش از 253هزار شرکت کننده را گرد هم آورد.

نمایشگاه فیتور بزرگ‌ترین نمایشگاه‌ گردشگری در بازار آمریکای لاتین، اسپانیا، پرتغال، آفریقا و آسیاست و به‌‌نوعی نقطه مرجع صنعت گردشگری برای متخصصان حوزه گردشگری و نمایشگاه تجاری پیشرو برای بازارهای داخلی و خارجی اسپانیا به‌شمار می‌رود.

این رویداد که چهلمین دوره آن در 2020 برگزار خواهد شد، فضای تجاری مناسبی برای حضور و گردهمایی دست‌اندرکاران صنعت گردشگری و ملاقات آژانس‌های گردشگری، گردانندگان تور، هتل‌ها، مشاوران و کار‌شناسان توسعه گردشگری و سایر فعالان گردشگری جهانی است که هر ساله با برنامه‌های متنوع در آن حضور می‌یابند.

یکی از نوآوری‌­های فیتور 2020، اضافه کردن بخشی با عنوان «فیتور- استعداد» است که با تمرکز بر مهارت‌ها و استعدادهای منابع انسانی و توسعه حرفه‌ای آن‌ها آغاز به کار خواهد کرد.

هدف از این رویکرد، آماده‌سازی منابع انسانی صنعت گردشگری در عصر دیجیتال و آشناسازی آنها با دانش فنی لازم در مدیریت روندهای جدید مانند داده های بزرگ و تجزیه و تحلیل آنها، هوش مصنوعی، ربات سخنگو و بلاک چین می­باشد که تأثیرات زیادی بر آینده تجارت گردشگری می گذارند.

«فیتور-استعداد» یک فضای نمایشگاهی است با محتوای تخصصی، نوآورانه و انعطاف پذیر شامل سمینارها، کارگاه ها و نشستها که چشم انداز و استراتژی‌های برخی از مشاغل برتر گردشگری جهان، به کارگیری استعدادها، شرکت‌های مدیریتی و مراکز آموزشی را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد

مهدی ارجمند امتیاز به خبر :