• چهارشنبه 07 خرداد 1399
  • 08:30

حضور کارآفرینان اداره‌کل میراث‌فرهنگی خوزستان در نمایشگاه هفته دولت در اهواز

حضور کارآفرینان اداره‌کل میراث‌فرهنگی خوزستان در نمایشگاه هفته دولت در اهواز

نمایشگاه بزرگداشت هفته دولت و دومین نمایشگاه تخصصی کارآفرینی و اشتغال با حضور فعال اداره‌کل میراث‌فرهنگی خوزستان در اهواز گشایش یافت.

به‌گزارش میراث‌آریا به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی خوزستان، این دو نمایشگاه باهدف ایجاد پیوند میان دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی شامگاه چهارشنبه ششم شهریورماه 98 با حضور کیامرث حاجی‌زاده سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان و سید نورالله حسن‌زاده، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اهواز افتتاح شد.

در این نمایشگاه، اداره‌کل میراث‌فرهنگی خوزستان با برپایی غرفه‌ای در فضایی به مساحت ۹۶ متر در سالن خلیج‌فارس، به معرفی دستاوردها و بسترهای ایجادشده برای سرمایه‌گذاری در سه بخش صنایع‌دستی، سرمایه‌گذاری و گردشگری می‌پردازد.

در بخش صنایع‌دستی، مهدی آخر در رشته همجوشی شیشه، زهرا غزنوی در رشته چرم‌دوزی، گلبناز محمدی در رشته پوشاک سنتی بختیاری و زهره پرویزی و لیلی مجدم نیز در رشته سفال و سرامیک در غرفه اداره‌کل میراث‌فرهنگی خوزستان به‌عنوان کارآفرین محصولات خود را عرضه می‌کنند.

در بخش گردشگری نیز شرکت‌های خصوصی اعم از هتل‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی پذیرای بازدیدکنندگان هستند.

همچنین عشایر در فضای بیرون از سالن با برپایی سیاه‌چادر، آداب‌ورسوم اقوام عرب را به بازدیدکنندگان معرفی می‌کنند.

نمایشگاه هفته دولت و کارآفرینی و اشتغال در دو سالن امام رضا (ع) و خلیج‌فارس در محل نمایشگاه بین‌المللی اهواز در حال برگزاری است.

در این نمایشگاه دستاوردهای حوزه اشتغال و کارآفرینی ۱۷ فرمانداری به نمایش گذاشته‌شده است. همچنین ۳۰ سازمان بزرگ دولتی در نمایشگاه هفته دولت غرفه‌دار هستند، بیش از ۱۰۰ شرکت خصوصی در حوزه کارآفرینی و اشتغال دستاوردهای خود را در حوزه صنعت، خدمات و گردشگری به نمایش گذاشته‌اند.

این نمایشگاه از ساعت ۱۹ تا ۲۳ ششم تا نهم شهریورماه 98 در محل نمایشگاه بین‌المللی اهواز برپا است.

قنبری امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط