• یکشنبه 11 خرداد 1399
  • 21:06

نشست معاون صنایع‌دستی کشور با تعدادی از هنرمندان

نشست معاون صنایع‌دستی کشور با تعدادی از هنرمندان

نشست معاون صنایع‌دستی وزارت میراث‌فرهنگی با تعدادی از هنرمندان شرکت‌کننده در سی‌و‌دومین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی برگزار شد.

به‌گزارش میراث‌آریا به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی، در این نشست که شامگاه جمعه 8 شهریور 98 در محل برگزاری سی و دومین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی انجام شد، جمعی از تولیدگران صنایع‌دستی مناطق مختلف کشور به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

پویا محمودیان معاون صنایع‌دستی کشور در این نشست بعد از شنیدن صحبت‌ها و مسائل پیش روی هنرمندان و تولیدکنندگان صنایع‌دستی، بر حمایت‌های همه‌جانبه وزارت میراث‌فرهنگی از صنعتگران و هنرمندان صنایع‌دستی تأکید کرد.

او در این نشست به برنامه‌های حمایتی دولت تدبیر و امید و وزارت میراث‌فرهنگی از هنرمندان صنایع‌دستی اشاره کرد و خواستار تعامل هرچه بیشتر هنرمندان و مدیران برای توسعه و رونق صنایع‌دستی در کشور شد.

معاون صنایع‌دستی کشور در این نشست با اشاره به ارائه برخی از پیشنهادها و راهکارهای مناسب در حوزه صنایع‌دستی از سوی برخی از هنرمندان و تولیدکنندگان از آن‌ها خواست تا پیشنهاد‌ها خود را به‌صورت مکتوب اعلام کنند تا در این خصوص برنامه‌ریزی‌های مناسب انجام شود.

سی و دومین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی 3 تا 9 شهریور 98 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است و از ساعت 10 الی 20 میزبان علاقه‌مندان است.

مهدی ارجمند امتیاز به خبر :