• چهارشنبه 07 خرداد 1399
  • 08:29

اعلام حمایت انجمن صنفی راهنمایان گردشگری آذربایجان شرقی از انتخاب دکتر‌مونسان

اعلام حمایت انجمن صنفی راهنمایان گردشگری آذربایجان شرقی از انتخاب دکتر‌مونسان

انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان آذربایجان شرقی از انتخاب دکتر علی اصغر مونسان به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی حمایت کرد.

به‌گزارش میراث‌آریا، رئیس هیئت‌مدیره انجمن صنفی راهنمایان گردشگری آذربایجان شرقی طی نامه‌ای، حمایت این تشکل را از انتخاب علی‌اصغر مونسان به‌عنوان وزیر پیشنهادی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اعلام کرد.

در نامه‌ای که به امضای محمد شهداد رئیس هیات مدیره این انجمن رسیده، خطاب به سرپرست وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آمده است:

«جناب آقای دکترمونسان

سرپرست محترم وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی

با سلام و احترام؛

ما فعالان گردشگری بر این باوریم که این صنعت نه‌تنها نیازمند طرح جامع است بلکه نیازمند ثبات مدیریتی برای اجرایی کردن آن طرح است. متأسفانه عدم ثبات مدیریتی در عمر ۱۲ ساله سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری منجر به عدم دستیابی به موفقیت‌های قابل‌توجه و باقی ماندن مشکلات اساسی اصناف گردشگری است. اما معرفی حضرت‌عالی به‌عنوان وزیر پیشنهادی نشان از عزم رئیس‌جمهور در تثبیت مدیریت در این نهاد بسیار پراهمیت دارد.

لذا ضمن تبریک به شما امید داریم نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی همکاری و همدلی خود با دولت دوازدهم را یک‌بار دیگر بارأی قاطع به شما نشان دهند.

جادار مجدداً از توجه شما به مدیران کارآمد و متخصص در بعد ملی و استانی تشکر نماییم.»

مهدی ارجمند امتیاز به خبر :