• شنبه 27 مهر 1398
  • 07:38

اجرای دوره‌های تخصصی آموزشی گردشگری کردستان بررسی شد

اجرای دوره‌های تخصصی آموزشی گردشگری کردستان بررسی شد

جلسه بررسی شیوه برنامه‌ریزی و برگزاری دوره‌های تخصصی مرتبط با گردشگری با حضور حمید اسکندری، معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان در اداره‌کل میراث‌فرهنگی کردستان برگزار شد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی کردستان، جلسه دوره‌های تخصصی آموزشی در بخش‌های مختلف گردشگری و هتل‌داری به منظور بررسی شیوه برنامه‌ریزی و برگزاری دوره‌های تخصصی مرتبط با صنعت گردشگری و هتلداری با دعوت از اساتیدی از دانشگاه‌های کشور ایتالیا در منطقه غرب کشور با مرکزیت کردستان با حضور حمید اسکندری، معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری، نغمه محمدی، مسئول آموزش گردشگری اداره کل میراث فرهنگی کردستان و مدیر و اعضای هیات مدیره شرکت سیاحان بانی چاو زاگرس به عنوان مجری دوره‌ها برگزار شد.

طی این جلسه مقرر شد، پس از بررسی موضوع، طی مراحل قانونی و اخذ مجوزات لازم از طریق وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، اقدامات اولیه در این راستا صورت گیرد.

برنامه‌ریزی و برگزاری دوره‌های آموزشی در بخش‌های مختلف گردشگری و هتلداری از مصوبات نشست‌های تخصصی متوازن سازی سفر است که اسفند  ۹۷ در ارومیه و اردیبهشت ماه ۹۸ در سنندج برگزار شد.

برچسب ها : آموزش, کردستان
مهرنوش محمدزاده امتیاز به خبر :