• ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399
  • 00:21

زمینه‌های گسترش صنایع‌دستی بندرعباس بررسی شد

زمینه‌های گسترش صنایع‌دستی بندرعباس بررسی شد

در نشست مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان و مدیران مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری بندرعباس، زمینه‌های گسترش صنایع‌دستی، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری ‌و صنایع دستی هرمزگان، در این نشست مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان هرمزگان نیز همکاری میان دستگاه های مختلف اجرایی را  ضامن پیشرفت و توسعه دانست و بر گسترش همکاری میان بخشی تأکید کرد.

 رضا برومند رویکرد شهرداری بندرعباس را در توجه به رونق صنایع دستی، گردشگری و آیین های سنتی، ستود و اظهار امیدواری کرد حاصل این‌گونه همکاری‌های مشترک، به سود پایتخت تجاری و اقتصادی کشور و شهروندان منجر شود.

 مشاور شهردار و مدیر مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری بندرعباس نیز با اشاره به طرح پیوستن شهر بندرعباس به شبکه جهانی شهرهای خلاق، خواستار همکاری هر چه بیشتر دستگاه های اجرایی، سازمان‌های مردم نهاد و شهروندان برای رسیدن به توسعه همه جانبه شهری شد.

 احمد پایدار گفت: «بندرعباس، دارای ظرفیت های بی شمار فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و هنری است و باید از این ظرفیت های مناسب، به شایستگی بهره برداری کرد.»

برچسب ها : هرمزگان, شهرداری
مهدی ارجمند امتیاز به خبر :