• ﺳﻪشنبه 13 خرداد 1399
  • 14:39

در نشست شورای معاونان اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان و معاون مرکز روابط‌عمومی وزارت مطرح شد

دعوت از رسانه‌های چینی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری قزوین

  • 28 شهریور 1398
  • 09:59
  • استانها
  • 0 دیدگاه
  • 326 بازدید
  • Article Rating
دعوت از رسانه‌های چینی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری قزوین

نشست شورای معاونان اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان قزوین و معاون مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار میراث آریا، در این نشست که دیروز چهارشنبه 27 شهریور 98، به‌دعوت اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان قزوین و با حضور سیدامین صانعی، معاون مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت میراث‌فرهنگی گردشگری و صنایع دستی برگزار شد، موضوعات مختلف مرتبط با وظایف و فعالیت‌های روابط‌عمومی‌ها و عملکرد شش ماهه روابط عمومی اداره‌کل استان قزوین مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست موضوعات مختلف از جمله بودجه یک‌درصدی هزینه بند چ، فعالیت در ستاد تبلیغات فضای مجازی، تقویت تعامل ادارات کل با مرکز روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، توانمندسازی روابط‌عمومی‌های ادارات‌کل و گسترش فعالیت‌های رسانه‌ای با حضور معاون مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی از نزدیک بررسی شد.

در این نشست با توجه به لغو روادید با اتباع چینی و نیز برنامه ریزی برای جذب گردشگران چینی به‌عنوان یکی از کشورهای هدف، به پیشنهاد مدیرکل میراث‌فرهنگی استان قزوین، مقرر شد از تعدادی از خبرنگاران و رسانه های چینی برای سفر به قزوین و معرفی ظرفیت های گردشگری این استان، دعوت به عمل آید.

در سفر رسانه‌های چینی به استان قزوین، ظرفیت های گردشگری و نیز جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی این استان به عنوان نزدیک‌ترین مقصد سفر به پایتخت معرفی خواهد شد.

سیدامین صانعی معاون مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار میراث‌آریا درخصوص این نشست گفت: «این نشست با هدف توانمندسازی هرچه بیشتر روابط عمومی ها و نیز بررسی گزارش عملکرد شش ماهه روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی قزوین به دعوت اداره کل میراث فرهنگی استان قزوین برگزار شد.»

او افزود: «در این نشست موارد بسیار خوب و سازنده ای مطرح شد که مورد استقبال اعضای نشست قرار گرفت و مقرر شد برنامه ریزی هایی برای اجرایی شدن این برنامه ها از سوی اعضای شورای معاونان اداره کل میراث فرهنگی قزوین صورت گیرد.»

صانعی خاطرنشان کرد: «بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، این نشست ‌ها در سایر استان های کشور نیز با حضور دکتر علیرضا بای رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی برگزار خواهد شد.»

مهدی ارجمند امتیاز به خبر :