• یکشنبه 15 تیر 1399
  • 22:09

با همکاری کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی

پنجمین رالی خانوادگی پلیس راهور ناجا برگزار شد

پنجمین رالی خانوادگی پلیس راهور ناجا برگزار شد

پنجمین دوره مسابقات رالی خانوادگی کارکنان پلیس راهور ناجا با حضور مدیرعامل کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران و رئیس پلیس راهور ناجا برگزار شد.

به‌گزارش میراث‌آریا به نقل از روابط‌عمومی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی، این دوره از مسابقات رالی صبح روز پنجشنبه 11 مهر 98 به‌منظور گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و هفته گردشگری از محل شهرک آزمایش تهران آغاز شد و عصر همان روز در فرودگاه امام خمینی (ره) به کار خود پایان داد.

در مراسم گشایش مسابقات رالی خانوادگی کارکنان پلیس راهور ناجا، رامین افشاری مدیرعامل کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی، سردار سید کمال هادیان فر رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سرهنگ حسین ولی تویسرکانی رئیس اداره تربیت و آموزش پلیس راهور ناجا، اردشیر درویشی مدیر حوزه اتومبیل‌رانی و سلمان یارمحمدی رئیس اداره اتومبیل‌رانی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی به همراه کارکنان پلیس راهور ناجا و خانوادهایشان حضور داشتند.

این مسابقه یک‌روزه، با سخنان و خوشامدگویی و یادآوری نکات ایمنی و راهنمایی به شرکت‌کنندگان از سوی مدیرعامل کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی و رئیس پلیس راهور ناجا آغاز شد.

در این دوره از رالی پلیس 250 نفر با 86 خودرو شرکت داشتند و 133 کیلومتر را با عبور از پارک لتمال، شهرک راه‌آهن، اتوبان کرج، اتوبان ساوه طی کردند و در پایان به هتل نووتل در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) رسیدند.

پس از عبور همه خودروها از خط پایان مسابقه، مراسم اختتامیه رالی با حضور مسئولان در سالن همایش‌های هتل نووتل برگزار و به 10 شرکت‌کننده که از سوی داوران کمترین امتیاز منفی را دریافت کرده بودند، جوایزی اهدا شد.

رالی خانوادگی کارکنان پلیس راهور ناجا برای پنجمین بار با همکاری کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی و پلیس راهور برگزار شد.

زهرا عقلمند امتیاز به خبر :