• دوشنبه 05 خرداد 1399
  • 09:33

با صدور پیامی صورت گرفت

قدردانی دبیرکل اکو از حضور  دکتر مونسان در سومین نشست وزرای گردشگری

قدردانی دبیرکل اکو از حضور  دکتر مونسان در سومین نشست وزرای گردشگری

دبیرکل سازمان همکاری‌های اقتصادی منطقه‌ای (اکو) با صدور پیامی از وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برای شرکت در سومین نشست وزرای گردشگری سازمان همکاری اقتصادی (اکو) قدردانی کرد.

به‌گزارش میراث‌آریا، در پیام هادی سلیمان‌پور دبیرکل سازمان همکاری‌های اقتصادی منطقه‌ای (اکو) خطاب به دکتر علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آمده است:

«جناب آقای دکتر علی‌اصغر مونسان

وزیر محترم میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی جمهوری اسلامی ایران

باعث خشنودی اینجانب است که بابت حضور صمیمانه و ارزشمند جناب‌عالی در سومین نشست وزرای گردشگری سازمان همکاری اقتصادی اکو در شهر خجند جمهوری تاجیکستان در 4 اکتبر 2019 تشکر و قدردانی به‌عمل بیاورم. همچنین عمیقا تصدیق می‌نمایم که مشارکت عالی و سازنده شما در نشست، اهداف مورد نظر رویداد را تثبیت نمود.

باور خاصی دارم که این نشست شرکت کنندگان را به پرداختن به موضوع استراتژی منطقه ­ای جامع توسعه گردشگری پایدار سوق داد. حقیقتا این رویداد محیط آرامی برای شرکت کنندگان ایجاد نمود تا با تعاملی پربار برنامه عمل گردشگری اکو، چندین پروژه مهم، همچنین اصول اکو برای توسعه گردشگری پایدار در منطقه را به تصویب رسانند. به‌علاوه بیانیه خجند در این نشست تصویب گردید و همچنین راه را برای برداشتن گامهای مهم به سوی توسعه گردشگری پایدار هموار نمود.

عالی‌جناب، اجازه دهید انتخاب شهرهای ساری و اردبیل از جمهوری اسلامی ایران را به عنوان پایتخت‌های گردشگری اکو در سال‌های 2022 و 2023 خدمت شما تبریک عرض نمایم. همچنین اینجانب مراتب قدردانی عمیق خود را نسبت به پیشنهاد سخاوتمندانه جمهوری اسلامی ایران مبنی بر میزبانی پنجمین نشست وزرای گردشگری اکو در سال 2022 ابراز می نمایم ضمن تایید اشتراک بزرگ‌ترین فعالیت‌های گردشگری کشور همچنین همکاری‌های مرتبط با اکو.

عالی‌جناب، لطفا بهترین آرزوها و احترامات این‌جانب را پذیرا باشید.»

مهدی ارجمند امتیاز به خبر :