• چهارشنبه 25 تیر 1399
  • 03:45

تجلیل از اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی در جشنواره استانی اوقات فراغت

تجلیل از اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی در جشنواره استانی اوقات فراغت

در دهمین مراسم تجلیل از فعالان اوقات فراغت آذربایجان شرقی سال 98، از ادارهکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی آذربایجان شرقی بهعنوان دستگاه فعال در اجرای برنامههای اوقات فراغت تجلیل بهعمل آمد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی، دهمین جشنواره استانی اوقات فراغت و معرفی و تجلیل از فعالان این حوزه با حضور مدیرکل طرح‌های ملی و فراگیر وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، مدیرکل ورزش و جوانان و اعضا ستاد سامان‌دهی امور جوانان استان دوشنبه ۲۰ آبان‌ماه در محل سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان برگزار شد.

در این مراسم، مدیرکل طرح‌های ملی و فراگیر وزارت ورزش و جوانان از دستگاه‌های پرمخاطب، مخاطب خاص، مخاطب عام، دانشگاه‌ها، نیروهای مسلح، سازمان‌های مردم‌نهاد و پایگاه‌های فعال ویژه دستگاه‌های عضو ستاد سامان‌دهی امور جوانان و منتخب در حوزه اوقات فراغت تجلیل کرد و از اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی نیز به‌عنوان دستگاه فعال در اجرای برنامه‌های اوقات فراغت استانی، از جمله برگزاری جشنواره، کلاس‌های آموزشی صنایع‌دستی، انجام بازدیدهای گروهی و رایگان، برنامه‌ریزی برای روزهای مناسبتی و... تجلیل به عمل آمد.

برچسب ها : آذربایجان شرقی
مهدی ارجمند امتیاز به خبر :