• شنبه 03 اسفند 1398
  • 04:11

قهرمانی گلستان در مسابقات فوتسال وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی

قهرمانی گلستان در مسابقات فوتسال وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی

مراسم اختتامیه اولین مسابقات کشوری فوتسال کارکنان وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با حضور استاندار گلستان، معاون توسعه مدیریت و مدیران ستادی وزارت میراث‌فرهنگی در گرگان برگزار شد.

به گزارش میراث‌آریا به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان، این مراسم شامگاه پنجشنبه 14 آذرماه 98 با حضور هادی حق‌شناس استاندار گلستان، محمد خیاطیان معاون توسعه وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، ابراهیم کریمی مدیرکل میراث‌فرهنگی گلستان، مدیران ستادی این وزارتخانه و جمعی دیگر از مقامات و مسئولان در گرگان برگزار شد.

مسابقات فوتسال وزارت میراث‌فرهنگی روز پنجشنبه 14 آذرماه با دو دیدار به اتمام رسید که بر این اساس دیدار رده‌بندی بین تیم‌های ستاد مرکزی و استان مازندران و مسابقه فینال بین استان‌های گلستان و خوزستان برگزار شد.

در دیدار فینال این دوره از رقابت‌ها، تیم فوتسال استان گلستان به مصاف تیم خوزستان رفت که این دیدار در وقت‎های قانونی 1 بر 1 مساوی شد. گل تیم استان گلستان در نیمه دوم وقت اضافه موجب شد تا این تیم به مقام قهرمانی مسابقات فوتسال وزارت میراث‎فرهنگی دست یابد.

در دیدار رده‌بندی این دوره از مسابقات نیز تیم‌های ستاد مرکزی و استان مازندران به مصاف هم رفتند که این دیدار نیز در وقت‌های قانونی و اضافه به تساوی کشید و در ضربات پنالتی تیم ستاد مرکزی با نتیجه 3 بر 2 به مقام سوم دست یافت.

تیم استان گلستان تا رسیدن به فینال رقابت‎ها، تیم‎های مازندران (مرحله گررهی)، گیلان، یزد، کرمان، فارس و مازندران (مرحله نیمه نهایی) و خوزستان را از پیش رو برداشته بود.

کاپ اخلاق این دوره از مسابقات نیز به استان خراسان رضوی اهدا شد.

در پایان دیدار فینال، مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات فوتسال کشوری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برگزار و مدال و کاپ تیم‌های اول تا سوم اهدا شد.

ابراهیم کریمی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان در مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال وزارت میراث‌فرهنگی گفت: «از خیاطیان معاون توسعه مدیریت وزارت میراث‌فرهنگی و دکتر حق شناس استاندار همراه و حامی گلستان و مدیران ستادی وزارتخانه برای حضور در این مراسم که موجب انگیزه و دلگرمی ما شد قدردانم.»

او ضمن تشکر از بازیکنان و کادر فنی تیم فوتسال اداره‌کل میراث‌فرهنگی گلستان گفت: «در کلکسیون افتخارات اداره‌کل میراث‌فرهنگی گلستان مقام برتر ورزشی نبود که به همت همکاران این مقام نیز برای گلستان کسب شد.»

طاهری رئیس اداره رفاه وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نیز در این مراسم ضمن عرض تبریک ولادت امام حسن عسکری (ع) گفت: «اولین دوره مسابقات فوتسال وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از 8 تا 14 آذرماه به میزبانی استان گلستان برگزار شد.»

او با اشاره به این که در این مسابقات شاهد حضور حدود 320 همکار وزارت میراث‌فرهنگی بودیم، خاطرنشان کرد: «این رویداد به منظور تزریق روحیه شور و نشاط و سلامتی به همکاران وزارتخانه برگزار شد که امیدواریم با همکاری مدیران وزارت مسابقات ورزشی ادامه یابد.»

رئیس اداره رفاه وزارت میراث‌فرهنگی اضافه کرد: «از کریمی مدیرکل استان گلستان و همکاران ایشان که برای برپایی هرچه باشکوه‌تر و منظم‌تر برگزار شدن این دوره از مسابقات یاریگر وزارت بودند قدردانی می‌کنم.»

در پایان این مراسم محمد خیاطیان معاون توسعه و مدیریت وزارت میراث‌فرهنگی از ابراهیم کریمی مدیرکل، عباس عنایت معاون توسعه و مدیریت و علی اکبر عرب مسئول تربیت بدنی اداره‌کل میراث‌فرهنگی گلستان برای برگزاری این مسابقات با اهدای لوح تقدیر کرد.

برچسب ها : استان گلستان, ورزش
استان گلستان امتیاز به خبر :