• شنبه 10 اسفند 1398
  • 00:31

شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری گردشگری آبی در  قزوین

شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری گردشگری آبی در  قزوین

در دومین کمیته میراث‌‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قزوین، امکان بهره‌برداری از طرح‌های گردشگری آبی استان در حاشیه سدها و رودخانه‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قزوین، دومین کمیته میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی قزوین با حضور علیرضا خزائلی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان، ملکی مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی عضو کمیته، صبح امروز 16 آذر 98 در  اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قزوین برگزار شد.

در این جلسه امکان بهره‌برداری از طرح‌های گردشگری آبی استان در حاشیه سدها و رودخانه‌ها مورد بررسی قرار گرفت و سد انحرافی زیاران، سد نهب تاکستان و آبگرم یله گنبد به عنوان اولویت اجرای طرح‌های گردشگری در حاشیه تاسیسات آبی استان انتخاب و مقرر شد شرکت آب منطقه‌ای استان قزوین نسبت به انجام مطالعات و فراخوان جذب سرمایه‌گذار اقدام کند.

همچنین در این جلسه، درخواست سرمایه‌گذار کمپ گردشگری تاکستان برای توسعه و تملک کمپ مذکور مورد بررسی قرار گرفت.

جلسات کمیته میراث‌‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زیرگروه کارگروه اقتصاد، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان با هدف بررسی و حل موضوعات مرتبط با سه حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با حضور کارشناسان دستگاه‌های عضو به‌صورت مستمر برگزار و مصوبات آن در جلسات کارگروه اقتصاد، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان مطرح می‌شود.

محمدزاده امتیاز به خبر :

آخرین اخبار