• ﺳﻪشنبه 21 مرداد 1399
  • 08:16

برپایی نمایشگاه نقاشی «عمارت الکساندر» در مجموعه سعدآباد

برپایی نمایشگاه نقاشی «عمارت الکساندر» در مجموعه سعدآباد

نمایشگاه آثار نقاشی رنگ و روغن پروشات قدسی با عنوان «عمارت الکساندر»  روز پنجشنبه 21 آذر از ساعت 10 تا 16 در نگارخانه مجموعه سعدآباد برگزار می‌شود و آیین افتتاحیه آن در همان روز از ساعت 14 تا 18 خواهد بود.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی مجموعه سعدآباد، این مجموعه شامل 85 اثر رنگ و روغن روی کاغذ در سبک رئال کلاسیک است که از سال 1397 تا 1398 شکل گرفت. آثار این مجموعه، برخلاف آثار قبلی او که روی بوم و با تکنیک‌های مختلف نقاشی انجام می‌شد، برای اولین‌ بار با رنگ و روغن، بر روی کاغذهای پرداخت شده ضخیم نقاشی شده است .

پروشات قدسی در سال 1388 اولین نمایشگاه نقاشی انفرادی خود را با 42 اثر نقاشی در سبک رئال کلاسیک رنگ روغن، مدادرنگی، پاستل و سیاه قلم در نگارخانه شیرین و فرهاد برگزار کرد.

او در سال 1397 در یک نمایشگاه گروهی با سبک آزاد با ارائه دو اثر در نگارخانه احسان شرکت کرد و در همان سال یکی از آثار او با عنوان پوشش در گالری ساعتچی انگلستان به‌عنوان کار برگزیده انتخاب و به نمایش گذاشته شد.

این نمایشگاه از  21 تا 27 آذر و از ساعت 10 تا 16 در نگارخانه و مرکز هنری این مجموعه دایر است و علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از آثار مذکور به  نشانی میدان تجریش، میدان دربند، مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد مراجعه کنند.

مهدی ارجمند امتیاز به خبر :