• جمعه 13 تیر 1399
  • 18:31

مجموعه نیاوران میزبان طرح «خواندن در موزه‌» می‌شود

مجموعه نیاوران میزبان طرح «خواندن در موزه‌» می‌شود

یکصد و سومین طرح «خواندن در موزه‌» با روایتگری لیلا کفاش‌زاده، ﻣﺪﯾﺮ ﺩﻓﺘﺮ ﮐﻮﺩﮎ ﻭ ﻧﻮﺟﻮﺍﻥ ﭘﮋﻭﻫﺸﮕﺎﻩ میراث‌فرهنگی، گردشگری و خالق این طرح در موزه‌ها، عصر سه‌شنبه هشتم بهمن 98 در موزه جهان‌نمای مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران اجرا می‌شود.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، طرح «خواندن در موزه» با هدف ترویج و ترغیب مردم به کتاب و کتاب‌خوانی و ایجاد انگیزه و علاقه بازدید از موزه‌ها، با همکاری این مجموعه و حمایت معنوی کمیته ملی موزه ‌های ایران (ایکوم) سه‌شنبه 8 بهمن از ساعت 14 تا 15 در موزه جهان نما برای علاقه‌مندان اجرا می‌شود.

در این دوره از این طرح به بازخوانی کتاب «هنر چگونه می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند» نوشته آلن دوباتن و جان آرمسترانگ پرداخته شده و در کنار این برنامه، حاضران با آثار هنری موزه جهان نمای این مجموعه نیز آشنا خواهند شد.

طرح «خواندن در موزه» پیش‌تر نیز طی دو دوره در سال جاری در موزه کتابخانه اختصاصی این مجموعه اجرا شده و با توجه به استقبال گردشگران، موزه جهان نما میزبان سومین دوره این رویداد در این مجموعه شده است.    

شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند در زمان اعلام شده به موزه جهان نمای مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران واقع در میدان شهید باهنر (نیاوران) مراجعه کنند.

محمدزاده امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط