• شنبه 10 خرداد 1399
  • 22:38

روی خط نمایشگاه تهران ـ 12

برگزاری کمپین «قوی بمان ووهان» در نمایشگاه تهران

برگزاری کمپین «قوی بمان ووهان» در نمایشگاه تهران

هم‌زمان با برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سی‌و‌سومین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی کمپین «قوی بمان ووهان» در حال انجام است.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از ستاد خبری نمایشگاه گردشگری و صنایع‌دستی تهران، این کمپین هم زمان با افتتاح این دو نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران راه‌اندازی شده و تا 26 بهمن و آخرین روز برگزاری این دو نمایشگاه ادامه دارد.

 این کمپین با هدف همدردی با مردم چین که برخی از آن‌ها به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند، در حال برگزاری است. در این کمپین یک بنر طراحی شده و شعر سعدی به سه زبان در این بنر نصب شده و یک ضرب‌المثل چینی با عنوان «بیماری‌ها می‌گذرد اما انسانیت و مهربانی می‌ماند» بر روی آن درج شده است.

قرار است این بنر به ووهان چین ارسال شود و عکس‌ها، فیلم‌ها و امضاهای مردم و مسئولان در کنار این بنر و در این کمپین در ویچت و ویبو به‌عنوان دو پیام رسان محبوب چینی‌ها اشتراک گذاشته شود.

دکتر علی‌اصغر مونسان وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، به همراه تعدادی از معاونان این وزارتخانه با همراهی سفیر چین روز گذشته با امضای این بنر همدردی خود را با مردم چین که تعدادی از آن‌ها به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند، اعلام کردند.

برچسب ها : چین, نمایشگاه تهران
مهدی ارجمند امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط