• یکشنبه 10 فروردین 1399
  • 04:24

روی خط نمایشگاه تهران ـ 17

رونمایی از سایت اختصاصی گردشگری استان همدان

رونمایی از سایت اختصاصی گردشگری استان همدان

با حضور محمدابراهیم لاریجانی مدیر کل دفتر بازاریابی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری از سایت اختصاصی گردشگری استان همدان به عنوان سایت برتر کشور و اپلیکیشن راهنمای گردشگری در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران رونمایی شد.

به گزارش میراث‌‌آریا به‌نقل از ستاد خبری نمایشگاه گردشگری و صنایع‌دستی تهران، ظهر امروز پنج‌شنبه ۲۴ بهمن ماه محمدابراهیم لاریجانی مدیر کل دفتر بازاریابی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با حضور در غرفه استان همدان در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران از سایت اختصاصی گردشگری استان همدان رونمایی کرد.

سایت گردشگری استان همدان با هدف یکپارچه کردن اطلاعات در خصوص معرفی جاذبه‌های گردشگری استان، جذب گردشگر از خارج از کشور، افزایش رضایتمندی گردشگران و بهبود کیفیت اطلاع رسانی طراحی شده است. 

در بخش تاریخچه سایت به ارائه تاریخچه استان و معرفی برخی از برترین جاذبه ها، مشاهیر، آداب و رسوم و اماکن تاریخی استان به همراه امکان نمایش عکس، کلیپ، تصاویر ۳۶۰ درجه و... ارائه می‌شود.

بخش اماکن تاریخی، تفریحی، طبیعی و مذهبی سایت شامل معرفی تمامی جاذبه های تاریخی، طبیعی، تفریحی و مذهبی استان با امکان نمایش تصاویر جذاب از آنها و قابلیت نمایش موقعیت مکانی جاذبه بر روی نقشه، پیشنهاد نزدیک‌ترین جاذبه های گردشگری، مراکز خرید و... ، امکان نمایش تبلیغات مرتبط با جاذبه گردشگری مانند معرفی فروشگاه خرید تجهیزات اسکی برای معرفی یک جاذبه طبیعی، نمایش و معرفی نزدیک‌ترین سرویس های ارائه خدمات حمل و نقل، امکان معرفی برنامه های پیشنهادی برای سفر به استان، امکان دریافت نظرات، تصاویر وکلیپ های گردشگران از تجربه حضور در جاذبه های گردشگری استان است. 

بخش مراکز اقامتی دارای معرفی مراکز اقامتی مانند: هتل، هتل آپارتمان، اقامتگاه های بوم‌گردی، خانه مسافر و ... همراه با نمایش تصاویر جذاب مانند عکس، کلیپ، تصاویر ۳۶۰ درجه از این اقامتگاه ها و امکان نمایش تیزرهای تبلیغاتی مراکز اقامتی (تهیه شده توسط مسئولین اقامتگاه ها)، معرفی نزدیک‌ترین مراکز خدمات حمل و نقل، امکان فعال کردن بخش ثبت درخواست رزرو مرکز اقامتی و نمایش آخرین وضعی و نمایش آخرین لیست هزینه های ارائه خدمات در این مراکز با امکان دریافت نظرات، عکس و کلیپ از تجربه اقامت در مراکز اقامتی و نمایش آنها پس از تایید به گردشگران است که می تواند روش مناسبی برای جذب گردشگر باشد.

بخش صنایع‌دستی به معرفی صنایع دستی استان در قالب متن، عکس، کلیپ و …، معرفی برترین کارگاه های صنایع دستی استان و نمایش تصاویر ۳۶۰ درجه تحت عنوان بازدید مجازی، معرفی اساتید صنایع دستی، امکان معرفی نمایشگاه های صنایع دستی، امکان معرفی فروشگاه های صنایع دستی و نمایش تیزرهای تبلیغاتی از آنها، امکان ثبت نام برای دوره های آموزشی و برگزاری نمایشگاه، دریافت نظرات، عکس و کلیپ از تجربه خرید و یا حضور گردشگر در کارگاه صنایع دستی و نمایش آنها در صفحه مربوطه می‌پردازد.

در بخش رویدادها امکان تعریف مهم‌ترین رویدادهای گردشگری سال در استان به همراه ارائه عکس، کلیپ و ...، امکان نمایش تصاویر در قالب های جذاب از تاریخچه برگزاری آن رویداد در سال های گذشته، معرفی نزدیک‌ترین مراکز ارئه خدمات حمل و نقل برای شرکت در رویداد، امکان دریافت نظرات و پیشنهادات گردشگران در خصوص برگزاری رویداد و دریافت تجربه حضور آنها در رویداد سال های گذشته در قالب متن و تصویر فراهم شده است.

بخش مراکز خرید شامل امکان معرفی مراکز خرید در استان به همراه تصاویر جذاب در قالب های عکس، کلیپ و تصاویر ۳۶۰ درجه، امکان نمایش مرکز خرید بر روی نقشه، امکان ارائه پیشنهاد نزدیک‌ترین مراکز خرید به جاذبه های گردشگری، معرفی نزدیکترین مراکز ارائه خدمات حمل و نقل به مراکز خرید، امکان دریافت نظرات گردشگران از تجربه خرید در این مراکز در قالب متن، عکس و کلیپ است.

بخش تورهای گردشگری به معرفی تورهای گردشگری استان و ارائه تاریخچه خدمات در قالب های متن، عکس و کلیپ، نمایش جداول زمان بندی و ارائه خدمات تورهای گردشگری، امکان رزرو تور و همچنین دریافت نظرات گردشگران در قالب متن، عکس و کلیپ از تجربه سفر می‌پردازد.

محتوای این وب سایت با استفاده از پنل مدیریت محتوا، ارائه پنل مدیریت محتوا به واحد های اقامتی و مسئولین تورهای گردشگری با در نظر گرفتن محدودیت های تعریف شده، پشتیبانی از چند زبان، بخش فعال ارتباط با ما، ثبت و نمایش آمار بازدید از وب سایت، نمایش آخرین اخبار گردشگری استان که به نحوی موجب جذب گردشگر شود و امکان جستجو در وب سایت فعالیت می‌کند.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط