• یکشنبه 04 اسفند 1398
  • 05:25

روی خط نمایشگاه تهران ـ 37

رونمایی از سامانه گردشگری «پایش» در غرفه خراسان رضوی

رونمایی از سامانه گردشگری «پایش» در غرفه خراسان رضوی

سامانه گردشگری استان خراسان رضوی با عنوان «پایش» با حضور مدیرکل خراسان رضوی و مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی رونمایی شد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از ستاد خبری نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی، مراسم رونمایی از سامانه گردشگری استان خراسان رضوی با عنوان «پایش» عصر جمعه ۲۵ بهمن 98 با حضور ابوالفضل مکرمی‌فر مدیرکل استان خراسان رضوی، محمدابراهیم لاریجانی مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و محمدصادق براتی معاون استاندار خراسان رضوی در غرفه این استان برگزار شد.

سامانه نظرسنجی تاسیسات گردشگری پایش با هدف افزایش میزان رضایتمندی زائران و گردشگران طراحی و تولید شده است. در گام نخست این سامانه با واحدهای اقامتی آغاز شده است.

سامانه نظرسنجی تاسیسات گردشگری پایش توسط شرکت هوش افزار سناباد و با حمایت های اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی راه اندازی شده است.

امکان دسترسی به این سامانه از طریق اسکن کد دوبعدی (کیو آر کد) و ارسال پیامک است. تابلوی راهنمایی دسترسی به سامانه نظرسنجی و شکایت در محل واحدهای گردشگری استان نصب می‌شود و مخاطبان می‌تواند با اسکن کیو آر کد یا ارسال پیامک، لینک صفحه اختصاصی آن واحد گردشگری را برای ثبت شکایت یا نظرسنجی دریافت کند.

گام نخست این سامانه نظارتی و نظرسنجی در واحد های اقامتی اجرا شده است و در گام‌های دیگر در سایر تاسیسات گردشگری زیر نظر اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اجرا خواهد شد.

امتیاز به خبر :