• جمعه 16 خرداد 1399
  • 03:49

پیام تبریک دکتر مونسان به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه

پیام تبریک دکتر مونسان به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در پیامی فرارسیدن اعیاد نخستین روزهای مبارک ماه شعبان، روز پاسدار و روز جانباز را تبریک گفت.

به گزارش میراث آریا، در متن پیام دکترعلی اصغر مونسان آمده است:

«حلول ماه شعبان و ایام شکفتن گل‌های گلستان نبی و ستارگان منور آسمان ولایت و امامت، آغازین روزهای سال نو را بهاری تر کرد، روزهایی که مزین به ولادت کشتی نجات، ریحانه باغ رسالت، سید و سالار شهیدان ابا عبدالله‌الحسین(ع) و محمل میلاد اسطوره وفا و تندیس فداکاری، قمر بنی‌هاشم حضرت ابولفضل‌العباس(ع) است و روزهایی که زینت عابدان و سید‌الساجدان امام زین‌العابدین(ع) قدوم مبارک خویش را بر هستی گذاشت.

بی تردید مردان دین مدار و عاشقان و محبان اهل بیت(ع) در این دیار، آزادگی و رادمردی، شجاعت و استقامت، صبر و بندگی را از فرزندان امیرالمومنین(ع) آموخته اند و در سایه سار سیره آن ها حماسه ها آفریده اند.

خجسته زاد روز حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار، فرخنده میلاد حضرت ابولفضل‌العباس(ع)  و روز جانباز و میلاد مبارک حضرت امام زین‌العابدین(ع) را به ویژه به پاسداران جان برکف و جانبازان ایثارگر تبریک و تهنیت می گویم و شایستگی پیروی راستین از آن اسوه های دیانت و دلدادگان توحید را برای دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت آرزومندم.»

برچسب ها : مونسان, پیام, تبریک
مرضیه امیری امتیاز به خبر :