• ﺳﻪشنبه 17 تیر 1399
  • 13:34

پنجمين همايش بين‌المللي دکترين مهدويت برگزار مي‌شود

  • 29 دی 1387
  • 16:08
  • 0 دیدگاه
  • 372 بازدید
  • Article Rating
پنجمين همايش بين‌المللي دکترين مهدويت برگزار مي‌شود
به گزارش ميراث آريا(chtn) به نقل از دبيرخانه همايش بين‌المللي دکترين مهدويت دبير اين همايش گفت: پنجمين همايش بين المللي دکترين مهدويت با عنوان «جامعه و دولت زمينه ساز، رسالت‌ها و راهبردها» به مدت دو روز در روزهاي 13 و 14 مرداد سال آينده مصادف با 12و 13 شعبان المعظم سال 1430 هجري قمري با حضور مسوولان کشوري و انديشمندان ايراني و غيرايراني در سالن اجلاس سران تهران برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسمين سيد مسعود پورسيدآقايي اظهار داشت: وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، جامعة‌المصطفي العالميه، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، سازمان اوقاف و امور خيريه و وزارت امور خارجه نيز به عنوان حاميان معنوي و مادي با مؤسسه آينده روشن همکاري صميمانه و نزديکي دارند.

وي خاطرنشان کرد: مؤسسه آينده روشن پژوهشکده مهدويت استادان، نخبگان و دانش‌وران جهان را به ارائه مقاله در پنجمين دوره اين همايش با رويکرد «جامعه و دولت زمينه‌ساز، رسالت‌ها و راهبردها» فرا‌ مي‌خواند.

پورسيدآقايي افزود: اميدواريم با اين امر، گامي کوچک در جهت اهداف و آرمان‌هاي بزرگ مصلح و زمينه‌ساز موعود جهاني، بنيانگذار فقيد جمهوري اسلامي ايران امام خميني(ره) و راهبردها و راهکارهاي رسيدن به جامعه و دولت زمينه‌ساز برداشته باشيم.

وي گفت: اين همايش در سه محور؛ زمينه‌سازي، رسالت‌ها و راهبردها و فرصت‌ها و تهديدها برگزار مي‌شود.

پورسيدآقايي بيان داشت: علاقه‌مندان تا 20 خردادماه سال آينده (1388) فرصت دارند تا مقاله‌هاي خود را به دبيرخانه اين همايش ارسال کنند.

وي تاکيد کرد: مقالات ارائه شده که مضمون آنها به عنوان‌هاي پيشنهادي فراخوان نزديک باشند با تاييد کميته علمي همايش پذيرفته شده و با حضور نويسندگان آنها در همايش مذکور ارائه خواهند شد.

پورسيدآقايي افزود: مقالات ارائه شده نبايد پيش‌تر در ديگر همايش‌هاي علمي و يا مطبوعات در داخل و يا خارج از کشور ارائه يا چاپ شده و يا کپي‌برداري از مقاله‌هاي ديگران باشد.

وي ادامه داد: اصل مقاله حداکثر تا هفت هزار و 500 کلمه (25 صفحه) با فرمت «ورد» (word) به صورت لوح فشرده يا پست الکترونيک و يا از طريق پايگاه اينترنتي به دبيرخانه همايش ارسال شود.

پورسيدآقايي اظهار کرد: مقالات ارسالي بايستي داراي چکيده، واژگان کليدي، مقدمه، ساختار مناسب، فهرست منابع و به همراه سوابق علمي و پژوهشي نويسنده باشد.

علاقه‌مندان جهت ارائه مقالات و کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با نشاني اينترنتي: www.mahdaviat-conference.com ، ايميل: maqaleh@intizar.org ، نشاني پستي: قم، خيابان شهدا، کوچه 25 ، پلاک 27 ، تلفن قم: 7833714 و نمابر قم: 7833715 دبيرخانه دائمي همايش بين‌المللي دکترين مهدويت ارتباط برقرار کنند.

خاطرنشان مي‌شود: نخستين همايش بين‌المللي دکترين مهدويت در شهريور سال 1384 شعبان المعظم 1426 هجري قمري با حضور انديشمندان داخلي و خارجي برگزار شد. /120


امتیاز به خبر :