• شنبه 10 خرداد 1399
  • 16:54

ارائه بسته‌هاي سرمايه‌گذاري گردشگري در دومين نمايشگاه بين‌المللي کيش

ارائه بسته‌هاي سرمايه‌گذاري گردشگري در دومين نمايشگاه بين‌المللي کيش
به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از اداره کل روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري حسين فاضلي ضمن اعلام اين خبر گفت: توسعه همکاري‌هاي اقتصادي از طريق تعامل با سرمايه‌گذاران و موسسات در يک عرصه بين‌المللي، توسعه و گسترش ارتباطات بين‌المللي و بهره‌گيري از فرصت به وجود آمده به منظور ارائه آخرين دستاوردهاي نتايج دوم همايش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در صنعت گردشگري از مهم‌ترين اهداف شرکت در نمايشگاه کيش است.

وي افزود: معرفي ظرفيت‌هاي سرمايه‌گذاري در صنعت گردشگري به سرمايه‌گذاران، انعکاس سياست‌ها و برنامه‌هاي سازمان در زمينه زيرساخت‌هاي گردشگري و ايجاد بستر مناسب به منظور حضور سرمايه‌گذاران داخلي و خارجي از ديگر اهداف حضور در نمايشگاه مذکور است.

فاضلي افزود: در نمايشگاه کيش، بسته‌هاي سرمايه‌گذاري مربوط به مناطق نمونه گردشگري، تاسيسات اقامتي، هتل، متل، کمپينگ، مجتمع‌هاي خدمات رفاهي بين‌راهي، سايت‌هاي طبيعت‌گردي، شهرک‌ها و بازارچه‌هاي صنايع‌دستي، اماکن تاريخي قابل احيا، پايگاه‌هاي ميراث فرهنگي و مجتمع‌هاي آب درماني ارائه مي‌شود.

معاون سرمايه‌گذاري و طرح‌ها ادامه داد: بسياري از اين بسته‌ها قابليت اجرا در مناطق آزاد را دارد و سرمايه‌گذاران مي‌توانند با مراجعه به غرفه معاونت سرمايه‌گذاري اطلاعات مورد نظر را دريافت کنند.

وي از حضور 30 سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استاني در نمايشگاه‌هاي بين‌المللي کيش خبر داد و گفت: مسئولان غرفه‌هاي استان‌ها نيز بسته‌هاي سرمايه‌گذاري خود را به سرمايه‌گذاران داخلي و خارجي ارائه مي‌دهند.

به گفته فاضلي نمايشگاه بين‌المللي سرمايه‌گذاري کيش به عنوان عرصه‌اي براي برقراري تعامل ميان سازمان‌هاي دولتي، صنايع اداري، ظرفيت‌هاي سرمايه‌گذاري، ستادهاي تشويق سرمايه‌گذاري استان‌ها و شهرداري‌ها با سرمايه‌گذاران حقيقي و حقوقي است.

دومين نمايشگاه بين‌المللي سرمايه‌گذاري (invest show) با حمايت انجمن سرمايه‌گذاري‌هاي مشترک ايراني و خارجي، از امروز يکم بهمن ماه در مرکز نمايشگاه‌هاي بين‌المللي جزيره کيش گشايش يافته و تا چهارم بهمن ماه ادامه خواهد داشت./100
امتیاز به خبر :