• شنبه 10 خرداد 1399
  • 16:35

معرفي صنايع‌دستي بوشهر کنار فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در کيش

معرفي صنايع‌دستي بوشهر کنار فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در کيش
احمد دهاز در گفتگو با ميراث آريا(CHTN)، با بيان اين مطلب گفت: هدف معرفي فرصت‌ها و اولويت‌هاي سرمايه‌گذاري در بخش‌هاي گوناگون صنعت و معدن، گردشگري، حمل و نقل و نيرو از امروز افتتاح مي‌شود.

وي ادامه داد: با توجه به جايگاه اين توليدات در جذب گردشگران و نقشي که در اشتغال‌زايي و بالا بردن توان اقتصادي خانواده‌ها دارد، اين نمايشگاه مکان مناسبي براي معرفي توليدات صنايع‌دستي خواهد بود.

معاون هنرهاي سنتي و صنايع‌دستي بوشهر با اشاره به اينکه معاونت هنرهاي سنتي و صنايع‌دستي استان بوشهر توليدات صنايع‌دستي اين استان را به طور مستقيم در اين نمايشگاه شرکت نمي‌دهد، اظهار داشت: اين توليدات در قالب لوح فشرده، کاتولوگ، بروشورهاي تبليغاتي و کتابچه معرفي صنايع‌‌دستي استان معرفي مي‌شوند.

دهاز تصريح کرد: معاونت هنرهاي سنتي و صنايع‌دستي استان بوشهر در طول سال جاري اقدام به چاپ بروشور، کاتولوگ و کتابچه معرفي صنايع‌دستي استان کرده‌ است که تعداد قابل توجهي از آن‌ها در اين نمايشگاه در اختيار علاقه‌مندان قرار مي‌دهد.

وي با بيان اينکه استان‌هاي سراسر کشور در اين نمايشگاه غرفه‌ دارند ، گفت: براي بخش گردشگري و صنايع‌دستي استان بوشهر نيز در مجموع يک غرفه بزرگ در نظر گرفته شده که بخشي از آن به صنايع‌دستي و بخش ديگر به گردشگري اختصاص دارد.

معاون هنرهاي سنتي و صنايع‌دستي اين استان در ادامه اظهار داشت: نمايشگاه بين المللي سرمايه‌گذاري کيش به عنوان عرصه‌اي براي برقراري تعامل سازمان‌هاي دولتي داراي طرح و پروژه، صنايع داراي ظرفيت‌هاي سرمايه‌گذاري و ستادهاي تشويق سرمايه‌گذاري استان‌ها است.

احمد دهاز در ادامه اظهار داشت: اين نمايشگاه در بعد اقتصادي بهترين نقش را در افزايش سطح توليد، تبادل اطلاعات، انتقال دانش فني و ايجاد رقابت سالم داخلي و خارجي ايفا مي‌کند.

وي خاطرنشان کرد: اين نمايشگاه با حمايت انجمن سرمايه‌گذاري‌هاي مشترک ايراني و خارجي از يکم تا چهارم بهمن ماه سال جاري در مرکز نمايشگاه‌هاي بين‌المللي جزيره کيش برپا مي‌شود. /111
امتیاز به خبر :