• شنبه 10 خرداد 1399
  • 16:10

شاهد تخريب همه جانبه دولت نهم در پربيننده‌ترين برنامه‌ها هستيم

  • 30 اردیبهشت 1388
  • 14:14
  • 0 دیدگاه
  • 489 بازدید
  • Article Rating
شاهد تخريب همه جانبه دولت نهم در پربيننده‌ترين برنامه‌ها هستيم
به گزارش ميراث آريا (chtn) اعتراض شديد خود را نسبت به جانبداري سازمان صدا و سيما از کانديداهاي خاص و‌ تخريب همه جانبه دولت نهم در پربيننده‌ترين برنامه‌ها و ساعات پخش تلويزيوني اعلام مي‌داريم.

در بخشي از اين بيانيه آمده است: در کنار ‌زخم کهنه حملات ناجوانمردانه نهادهاي قدرت و ثروت و ‌رسانه‌هاي وابسته به آنان، در سال‌هاي اخير، اتفاقي که اين روزها دل دلسوزان نظام و انقلاب را مي‌گدازد، عملکرد ناجوانمردانه برخي از برنامه‌ها در شبکه‌هاي مختلف رسانه‌ ملي، در زير‌سئوال بردن تمام فعاليت‌هاي دولت نهم و آلوده کردن فضاي عمومي ، به نفع کساني است که کارنامه عملکرد آنان در دستگاه‌هاي مختلف اجرايي در سال‌هاي گذشته براي همگان بسيار مشخص است.

در بخش ديگري از اين بيانيه تصريح شده است : ستاد خودجوش مردمي حمايت از احمدي‏نژاد (امتداد مهر) از طرف کليه اعضا و از طرف تمام دلسوزان نظام اسلامي و گفتمان عدالت خواهي اعتراض شديد خود را نسبت به جانبداري سازمان صدا و سيما از کانديداهاي خاص و‌تخريب همه جانبه دولت نهم در پربيننده ترين برنامه‌ها و ساعات پخش تلويزيوني اعلام مي دارد.

نويسندگان اين بيانيه معتقدند: حضور ‌يک فعال سياسي با گرايش‌هاي مشخص که به گواه اخبار و‌تصاوير منتشر شده در خبرگزاري‌ها و مطبوعات در ستاد انتخاباتي يکي از کانديداهاي رياست جمهوري حضور دارد، در برنامه‌اي که قرار است موجب افزايش مشارکت آگاهانه مردم فهيم ايران در انتخابات رياست جمهوري پيش‌رو شود، بدون شک به جز دلسرد کردن مردم از نظام اسلامي و تخريب وجه کار‌آمدي نظام در افکار عمومي حاصلي نخواهد داشت.

امضا کنندگان اين بيانيه معتقدند: برنامه «جريان» که با اجراي ضعيف نماينده سابق و هتاک مجلس هفتم از شبکه سراسري سيماي جمهوري اسلامي ايران پخش مي شود. در‌برنامه دوشنبه شب خود با دعوت دو تن از نمايندگان منتقد دولت به مجلس محاکمه دولت خدمتگذار تبديل شده بود. محکمه‌اي بدون حضور متهم و بدون حضور حتي يک مدافع. گرچه افکار عمومي در اقصي نقاط کشور با مشاهده واقعيت‌هاي موجود و گذشته کشور بزرگترين مدافع رئيس‏جمهور‌محبوب و‌مردمي خويش هستند.

در بخش ديگري‌اين بيانيه تصريح شده است : در اين برنامه ميهمانان ، تمام همت خود را براي تخريب عملکرد دولت نهم در تمام زمينه‌ها به کار بردند و حتي در اين راه از داد و فرياد و‌ارائه آمار و اطلاعات مخدوش و استنادات غير‌اصولي به قانون اساسي نيز مضايقه نکردند، که البته تمام اين رفتارها و بيانات با سکوت حمايت آميز مجري و حتي لبخند و شوخي‌هاي طعنه آميز وي همراهي مي‌شد.

نويسندگان اين بيانيه‌ معتقدند : در‌هر صورت شواهد حکايت از نفوذ کانون فتنه عليه گفتمان انقلاب و عدالت خواهي در برنامه جريان و برخي ديگر از برنامه‌هاي صدا و سيما دارد، مسئله‌اي که به راحتي براي مسئولين صدا‌و‌سيماي جمهوري اسلامي قابل اثبات است.

در بخش پاياني اين بيانيه تصريح شده است : ستاد امتداد مهر‌همه گروه‌ها و جريان‌هاي سياسي – رسانه‌اي را به رعايت تقواي الهي و پرهيز از توهين و تخريب دعوت نموده و از مديران رسانه ملي نيز هوشياري بيشتر در عمل به فرامين و منويات رهبر فرزانه انقلاب در جلوگيري از تخريب دستاوردهاي نظام اسلامي را انتظار دارد./100
امتیاز به خبر :