• پنجشنبه 08 خرداد 1399
  • 02:41

جلسه کارگروه استان مرکزي برگزار شد

جلسه کارگروه استان مرکزي برگزار شد
به گزارش ميراث‌آريا(chtn) در اين جلسه محمدحسين فرمهيني فراهاني رئيس سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان مرکزي و دبير کارگروه به قرائت اولين دستور کار جلسه پرداخت.

وي اظهار داشت: با توجه به پتانسيل‌هاي منحصر به فرد منطقه معرفي تالاب ميقان و حفظ منطقه ضروري است و بهتر است در اين رابطه همايشي يک روزه برگزار شود.

فراهاني تصريح کرد: با برگزاري همايش يک روزه پرنده‌نگري در منطقه تالاب ميقان اهميت حفظ تالاب، جذب گردشگر و سرمايه گذار واجد شرايط با همکاري دستگاه‌هاي اجرايي محقق مي‌شود.

سپس خالقي عضو هيات مديره موسسه سبز انديشان در خصوص اهميت و چگونگي اجراي همايش يک روزه، تعامل و همکاري دستگاه‌هاي اجرايي توضيحات کاملي ارائه کرد.

سليماني، مدير کل دفتر فني استانداري نيز ضمن قدرداني از موسسه سبز انديشان در خصوص حساسيت حفظ منطقه جهت برگزاري همايش، هماهنگي با سازمان محيط زيست استان را ضروري دانست.

مشکلات اعتباري پروژه منطقه دره گردو نيز موضوع دستور جلسه دوم بود که فراهاني به آن پرداخت و افزود: با توجه به فرا رسيدن فصل سرما و بروز حوادث، تامين اعتبار به سبب تغييرات پروژه‌ها و افزايش سقف قراردادها با پيمانکاران ضروري است./115

امتیاز به خبر :