• پنجشنبه 15 خرداد 1399
  • 16:43

سازمان ملي جوانان زنجان به ياري صنايع‌دستي آمد

سازمان ملي جوانان زنجان به ياري صنايع‌دستي آمد
شاپور سليمان پور در گفتگو با ميراث آريا(chtn)، اظهارداشت: ايجاد ارتباطي تنگاتنگ ميان معاونت هنرهاي سنتي و صنايع‌دستي اين استان و همچنين سازمان ملي جوانان مي‌تواند کمک بسياري به جوانان فعال در عرصه ‌صنايع‌دستي کند.

وي با اشاره به اينکه تا کنون 15 تشکل مردم نهاد(NGO)، در اين استان شناسايي شده، افزود: اين معاونت قصد دارد حضور صنايع‌دستي اين استان را در سازمان ملي جوانان پررنگ کند و بيش از پيش صنايع‌دستي در برنامه‌هاي اجرايي اين سازمان قرار گيرد.

معاون هنرهاي سنتي و صنايع‌دستي استان زنجان اضافه کرد: با اين کار مي‌توان ظرفيت هاي اشتغال را براي جوانان افزايش داد.

سليمان پور هنرهاي سنتي و صنايع‌دستي را اقتصاد ملي و هويت فرهنگي اين استان دانست و تأکيد کرد: با اين اقدام هويت و تاريخ گذشته کشورمان دوباره احيا کرد.

اين مقام مسئول با بيان اينکه حفظ منزلت اجتماعي و شأن هنرمندان جوان از اهميت بسزايي برخوردار است، گفت: اميد است با همکاري سازمان ملي جوانان تحولي در انگيزه نيروي جوان ايجاد شود.

وي ياد آور شد: هنرمندان اين استان توانستند با حضور در نمايشگاه زوج‌هاي خوشبخت ايراني که به تازگي از سوي سازمان ملي جوانان در اين استان برگزار شد، استعداد خود را به نمايش بگذارند.

معاون هنرهاي سنتي و صنايع دستي زنجان خاطرنشان کرد: با همکاري معاونت صنايع‌دستي استان و سازمان ملي جوانان جواناني که در آستانه ازدواج هستند، بتوانند در عرصه صنايع‌دستي فعاليت کنند.
112/
امتیاز به خبر :