• پنجشنبه 15 خرداد 1399
  • 10:05

شهرستان انديمشک آماده استقبال از مسافران نوروزي

شهرستان انديمشک آماده استقبال از مسافران نوروزي
به گزارش ميراث آريا(chtn)، عباس کله‌جويي در ادامه از تشکيل ستاد استقبال از مسافران نوروزي از ابتداي بهمن‌ماه جاري خبر داد و افزود : اين ستاد وظيفه اطلا‌ع‌رساني، توزيع بروشورها، نصب بنرهاي راهنماي تصاوير آثار تاريخي و گردشگري اين شهرستان را به عهده خواهد داشت.

وي بيان کرد: اين شهرستان تنها شهري است که داراي سه سد است، و در نوروز داراي مناظر بسيار زيبا در نقاط شمالي اين شهرستان و همچنين جاذبه‌هاي طبيعي و گردشگري است .

کله‌جويي افزود: براي اسکان مسافران نوروزي علاوه بر هتل‌ها و مسافرخانه‌هاي شهرستان ،با آموزش و پرورش، دانشگاه‌هاي آزاد و پيام نور نيز صحبت شده است .

وي ادامه داد: همچنين تعداد زيادي چادرهاي مسافرتي از سازمان هلال‌ احمر به شهرداري اهدا شده است تا در صورت مناسب بودن هوا براي اسکان مسافران در پارک‌هاي شهرستان نيز اقدامات لازم صورت گيرد .

کله‌جويي ادامه داد: نقشه‌هاي گردشگري و مناطق جنگي در ورودي‌هاي شهرستان نصب خواهد شد و کاتالوگ‌ها و بروشورهايي براي راهنمايي مسافران چاپ شده است که توسط پايگاه‌هايي به مسافران ارايه مي‌شود.

اين مقام مسوول از برپايي 30 غرفه صنايع‌دستي در رشته‌هايي مثل نقاشي روي سفال، کپو‌بافي، گليم‌بافي، فرش و مرواريد بافي که برخي از آن‌ها به صورت زنده انجام خواهند شد و همچنين از اجراي گروه‌هاي موسيقي محلي نيز خبر داد.

کله‌جويي با بيان اينکه بازديد از اين نمايشگاه‌ها براي مسافران رايگان خواهد بود ، افزود: تلاش ما اين است تا از مسافران نوروزي به بهترين نحو استقبال کنيم و اميدواريم مسافران با خاطره‌هاي خوب از اين شهر سال جديد خود را آغاز کنند. /118
امتیاز به خبر :