• جمعه 09 اسفند 1398
  • 21:45

تامين امکانات رفاهي مناسب براي گردشگران

تامين امکانات رفاهي مناسب براي گردشگران
به گزارش ميراث‌آريا((chtn، فرماندار راور در جريان بازديد سرپرست اداره‌کل ميراث فرهنگي، صنايع ستي و گردشگري استان کرمان از شهرستان راور اظهار داشت: آثار تاريخي فراواني در اين شهرستان وجود دارد که مي‌توان با تغيير کاربري برخي از آن‌ها امکان اسکان گردشگران ورودي به منطقه را فراهم کرد.

وي با اشاره به مهمان‌نوازي مردم شهرستان راور افزود: بايد با همکاري تمامي نهادهاي مرتبط، اين شهرستان را براي اسکان و ميزباني از گردشگران و مسافران به ويژه در ايام نوروز فراهم کرد.

يادآور مي‌شود، برپايي دفاتر اطلاع‌رساني و آموزش نيروهاي مستقر در اين دفاتر براي راهنمايي گردشگران، نصب پلاکارد و بنر در سطح شهر و مناطق پرتردد، جمع‌بندي تمامي اطلاعات لازم گردشگران و توزيع در دفاتر اطلاع‌رساني از جمله برنامه‌هاي پيش‌بيني شده براي ايام نوروز در اين شهرستان است.

به گزارش ميراث‌آريا، بازديد از دفاتر اطلاع‌رساني، مجتمع‌هاي بين‌راهي، رستوران‌ها، مدارس و اجراي طرح گشت نوروزي در سطح شهر و جاده کمربندي، توزيع سوغات به همراه کارت تبريک و خوش‌آمدگويي و نظارت بر نحوه آمارگيري از ديگر برنامه‌هاي ميراث فرهنگي استان و شهرستان در راستاي ارائه خدمات به گردشگران نوروزي به شمار مي‌رود.
/117
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار