• شنبه 03 اسفند 1398
  • 04:59

نشست مديران دفاتر خدمات مسافرتي با سفير ايران در اسپانيا

نشست مديران دفاتر خدمات مسافرتي با سفير ايران در اسپانيا
مديرعامل شرکت نمايشگاه‌هاي ميراث فرهنگي و گردشگري ايران ، با بيان اين خبر به ميراث آريا(chtn)، گفت: در اين نشست مديران دفاتر خدمات مسافرتي شرکت‏کننده در نمايشگاه فيتور به نمايندگي از ساير دفاتر خدمات مسافرتي کشور درباره مشکلات و مسائل بازار اسپانيا از جمله ويزا بحث و گفت‏و‏گو مي‏کنند.

«احمد بيدي» فيتور را مهم‏ترين و بزرگ‏ترين نمايشگاه گردشگري کشورهاي امريکاي لاتين دانست و افزود: امسال سي‏و‏دومين دوره اين نمايشگاه با حضور 170 کشور در حالي برگزار مي‏شود که ايران تاکنون بيش از 17 بار در آن شرکت داشته است.

وي غرفه جمهوري اسلامي ايران را در نمايشگاه گردشگري فيتور امسال 200 مترمربع و در سالن 6 ، قسمت خاورميانه، خواند و بيان کرد: با توجه به اينکه نمايشگاه فيتور در بازار گردشگري دنيا جايگاه ويژه‏اي دارد اين نمايشگاه نه تنها در جذب گردشگران کشورهاي امريکاي لاتين، اسپانيا و پرتغال بلکه کل دنيا تاثيرگذار است.

اين مقام مسئول با اشاره به حضور نمايندگان بخش خصوصي گردشگري ايران در نمايشگاه فيتور امسال بيان کرد: امسال دفاتر خدمات مسافرتي آي تو، ايران دوستان، اوج درنا، پرشيا سفر، ارس و گروه هتل‏هاي پاسارگاد و اسپيناس نيز در غرفه ايران حضور دارند.

وي از حضور 2 هنرمند نگارگر در اين نمايشگاه نيز خبر داد و گفت: امسال همچنين غرفه ايران ميزبان استاد بهارلو، نگارگر مقيم اسپانيا و استاد فتوت، نگارگر مقيم اصفهان است که با برپايي کارگاه زنده، توجه بسياري از بازديدکنندگان را به خود جلب کرده‏اند.

يادآور مي‏شود سي و دومين دوره نمايشگاه بين‌المللي فيتور اسپانيا با حضور بيش از 170 کشور دنيا از جمله ايران، از 28 دي‌ماه شروع شده و به مدت 5 روز در محل دائمي نمايشگاه‌هاي مادريد برپا است.
/120
امتیاز به خبر :