• جمعه 09 خرداد 1399
  • 04:37

دروغ پردازي‌هاي روزنامه تهران امروز ادامه دارد

دروغ پردازي‌هاي روزنامه تهران امروز ادامه دارد
به گزارش ميراث آريا (Chtn)، در متن اين اطلاعيه چنين آمده است:

در پي انتشار گزارشي دروغ‌پردازانه در روزنامه تهران امروز (مورخ پنجشنبه 29 ارديبهشت‌ماه 90) که دقيقا در ادامه سياست کلان اين رسانه مبتني بر ايجاد تفرقه در ميان مسوولان و ايجاد جو تشويش در کشور انجام شده، در جديدترين تلاش خود براي القاي فضاي اختلاف در ساختار حاکميتي کشور با انتشار مطلبي تحت عنوان «بازداشت چهره موثر جريان انحرافي»، پس از نسبت دادن ده‌ها دروغ به دولت، نهادهاي حاکميتي و نظامي، در اقدامي تازه، به قوه قضاييه نيز دروغ‌هاي را نسبت داد. از اين رو، ذکر توضيحاتي در اين خصوص ضرورت دارد:

1) روزنامه تهران امروز طي سال‌هاي گذشته همواره خط نفاق، حاشيه‌سازي و اختلاف‌افکني ميان مسوولان نظام را تعقيب کرده و در راستاي نيل به اهداف خود به هر روشي اعم از هتاکي، دروغ، تهمت، افترا و تشويش اذهان عمومي دست يازيده است. از اين رو، بسياري از مطالب اين روزنامه هتاک، مشابه اخبار منتشره در روزنامه‌هاي رژيم صهيونيستي و مخالفان ايران اسلامي، فاقد هر گونه صحت، ارزش و اعتبار است.

2) مردم شريف ايران به خاطر دارند که در ساليان قبل، يکي از روزنامه‌هاي تندروي منتسب به طيف موسوم به اصلاح‌طلبان با عنوان «صبح امروز»، بنا بر اعلام و اذعان صريح گردانندگان آن، مقرر بود همواره به عنوان «توپخانه» عمل کرده و وظيفه تخريب و تخطئه منتقدان دولت وقت را به شکل کامل بر عهده داشته باشد. به نظر مي‌رسد در شرايط کنوني، روزنامه «تهران امروز» نقش تخريب‌چي و توپخانه طيف منتقدان دولت خدمتگزار را بر عهده گرفته، اما اين که تا کجا و با تمسک به هر نوع ابزار تخريبي غير اخلاقي و ضد انساني، قصد دارد به چه اهدافي دست يابد، پرسشي است که بد نيست دست‌اندرکاران اين روزنامه و به ويژه حاميان مالي آشکار و نهانش، به آن پاسخ دهند.

3) اگرچه به درستي مشخص نيست هدف و مأموريت اصلي روزنامه تهران امروز از انتشار اين ميزان دروغ و اختلاف‌افکني ميان مسؤولان به نفع چه شخص، گروه يا کشور خارجي در حال انجام است، اما دروغ‌هاي منتشره در اين روزنامه هتاک به سرعت مورد سوءاستفاده و استقبال رسانه‌هاي رژيم صهيونيستي و غربي قرار مي‌گيرد.

4) در شرايطي که فردي به عنوان «متهم» بازداشت شده و بر اساس موازين اسلامي، قانوني، اخلاقي و انساني، مي‌بايست از هرگونه انتشار اخبار و به ويژه اطلاعات غلط و دروغ خودداري شود، روزنامه تهران امروز در مقام قضاوت وارد عمل شده و جرايم متعدد و خودساخته‌اي را به اين فرد وارد کرده است؛ اقدامي که اميد مي‌رود با توجه و پيگيري جدي مسوولان امنيتي و قضايي همراه شود.

5) اما روزنامه تهران امروز در ادامه دروغ‌پردازي‌هاي خود اين بار به خود اجازه داده که به قوه‌قضاييه نيز دروغ نسبت دهد! در بخشي از گزارش اين روزنامه درباره يکي از مديران ارشد سازمان ميراث فرهنگي چنين ادعا شده است که «او دو روز پس از بازداشت اميري‌فر به اتهام مشارکت در توليد و پخش مستند ظهور نزديک است، دستگير شد اما به قيد ضمانت آزاد گرديد»! اين دروغ آشکار اگرچه به قوه‌قضاييه نسبت داده شده و همچون بسياري از مطالب ديگر اين روزنامه به کلي کذب است، اما از بعد حقيقي و حقوقي ماجرا با توجه به دروغ و اتهام ايشان به يکي از مديران ارشد سازمان، رسما از اين روزنامه هتاک شکايت مي‌شود.

6) اگرچه سراسر روزنامه تهران امروز را دروغ، تهمت و افترا به مسوولان و نهادهاي مختلف کشور فراگرفته، اما جالب آن که «شهرداري تهران» داراي مصونيت خاصي در اين روزنامه بوده و همواره عملکرد ايشان مورد تقدير و تشکر اين روزنامه هتاک است. در نهايت اين که معروف و مشهور است که بار کج به مقصد نمي‌رسد؛ اما بايد ديد گردانندگان اين روزنامه با اين بار کج قصد دارند به کدام مقصد رفته و تا کجا مي‌توانند ادامه دهند.

7) سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري، به قصد احقاق حقوق حقه خود، حمايت از کارکنان دلسوز و مديران خدوم اين سازمان، و نيز جلوگيري از تکرار اين نوع تحرکات مشکوک و تخريبي، از اين روزنامه هتاک شکايت کرده و تا حصول نتيجه لازم، پيگيري‌هاي مقتضي را انجام خواهد داد.
امتیاز به خبر :