• ﺳﻪشنبه 29 بهمن 1398
  • 22:52

کانون هماهنگي دانش و صنعت گردشگري، حلقه اتصال مراکز علمي و دستگاه‏هاي اجرايي

کانون هماهنگي دانش و صنعت گردشگري، حلقه اتصال مراکز علمي و دستگاه‏هاي اجرايي
«جمشيد حمزه‏زاده»، در حاشيه نخستين نشست تخصصي کانون هماهنگي دانش و صنعت گردشگري، با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn)، گفت: کانون هماهنگي دانش و صنعت گردشگري مي‏تواند با تلفيق علم، دانش و صنعت به توسعه پايدار گردشگري دست يابد.

وي يکي از برنامه‏هاي جدي اين کانون را جذب فارغ‏التحصيلان گردشگري و رشته‏هاي مرتبط به مراکز گردشگري خواند و افزود: متاسفانه يکي از مشکلات حوزه گردشگري، نياز شديد مراکز گردشگري به نيروهاي متخصص اين حوزه و جذب 99 درصدي آن‌ها در ساير حوزه‏هاست.

نماينده مراکز اقامتي در نخستين نشست تخصصي کانون هماهنگي دانش و صنعت گردشگري يکي از برنامه‏هاي اين کانون را مشارکت در برگزاري همايش‏ها و کنفرانس‏هاي گردشگري اعلام کرد و گفت: کانون هماهنگي دانش و صنعت گردشگري درصدد است با استفاده از اعضاي هيات علمي دانشگاه‏ها، موانع گردشگري را شناسايي و برطرف کند.

وي همکاري معاونت علمي و فناوري رياست‏جمهوري را موجب افزايش قدرت چانه‏زني حوزه گردشگري در دولت خواند و بيان کرد: با توجه به اين که کانون تخصصي دانش و صنعت گردشگري زيرمجموعه معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري است، اين معاونت مي‏تواند قدرت چانه‏زني گردشگري را در هيات دولت افزايش دهد.
ب/120


امتیاز به خبر :

آخرین اخبار