• چهارشنبه 07 خرداد 1399
  • 20:53

راه‌اندازي ايستگاه‏هاي سفر در کنار پاسگاه‌هاي لرستان

راه‌اندازي ايستگاه‏هاي سفر در کنار پاسگاه‌هاي لرستان
به گزارش ميراث آريا(chtn)، سرهنگ «هويدا تزار» با بيان اين مطلب افزود: طرح نوروزي پليس در لرستان از 25 اسفندماه آغاز مي‌شود و تا پايان 14 ارديبهشت‌ماه سال آينده ادامه خواهد داشت.

وي با بيان اين که در قالب طرح نوروزي پليس در کنار پاسگاه‌هاي استان ايستگاه‌هاي سفر راه‌اندازي مي‌شود، اظهار کرد: 66 کانکس و چادر انتظامي علاوه بر ايستگاه‌هاي موجود اضافه و برخي چادرها نيز در مناطق تفريحي و تفرجگاه‌ها و جاده‌ها برپاخواهد شد.

رئيس پليس‌راه لرستان با اشاره به اين که در قالب طرح نوروزي پليس لرستان در کنار هر پاسگاه دو دستگاه جرثقيل براي جابه‌جايي خودروهاي سبک و سنگين در نظر گرفته شده است، تصريح کرد: آرام‌سازي ترافيک، برخورد با سرعت غيرمجاز و نبستن کمربند ايمني و استفاده از دوربين در سطح جاده‌ها از جمله اقدامات پليس راهور در سطح جاده‌هاي لرستان است.

وي با بيان اين که نصب علائم و تابلوهاي هشدار دهنده و بنر در سطح جاده‌هاي استان با همکاري اداره کل راه و ترابري لرستان انجام شده است، گفت: در 13 فروردين(روز طبيعت) جابه‌جايي گسترده از شهر به بيرون شهر وجود دارد و قطعا افرادي هستند که براي مردم ايجاد مزاحمت کنند لذا ارازل و اوباش به پاسگاه‌ها و کلانتري‌ها احضار شدند و اين موضوعات و هشدارهاي لازم به آن‌ها گوشزد شد.

تزار با بيان اين که لرستان در 11 ماه نخست امسال جزو استان‌هاي برتر کشور از لحاظ کاهش کشته‌شدگان در تصادف بود، بيان کرد: از نظر تصادفات منجر به فوت، منجر به جرح و منجر به خسارت به ترتيب 15 درصد، 31 درصد و 28 درصد کاهش داشته‌ايم.
ب/120
امتیاز به خبر :